Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

UEFA'dan yapılan açıklamaya göre, TSİ 22.00'de başlayacak Çek Cumhuriyeti - Türkiye karşılaşmasını İskoçya Futbol Federasyonu'ndan William Collum yönetecek. Mücadelede William Collum'un yardımcılıklarını İrlanda Cumhuriyeti'nden Damien MacGraith ile Collum'un vatandaşı Francis Connor yapacak.

Çek Cumhuriyeti - Türkiye maçında William Collum'un ekstra yardımcı hakemleri yine İskoçya'dan Bobby Madden ve John Beaton olurken, mücadelenin 4. hakemi ise Rusya Futbol Federasyonu'ndan Sergei Lapochkin olarak açıklandı.

HIRVATİSTAN - İSPANYA MAÇININ HAKEMLERİ DE BELLİ OLDU
Bu arada EURO2016 Fransa'da aynı gün TSİ 22.00'de D Grubu'nda oynanacak diğer maç olan Hırvatistan - İspanya karşılaşmasında ise Hollanda Futbol Federasyonu'ndan Björn Kuipers düdük çalacak.

Bordeaux şehrindeki, Stade de Bordeaux'ta oynanacak maçta düdük çalacak olan Björn Kuipers'in yardımcılıklarını yine Hollanda'dan Sander van Roekel ile Erwin Zeinstra yapacak. Hollanda Federasyonu'ndan Pol van Boekel ile Richard Liesveld'in ekstra yardımcı hakem olarak görev yapacağı maça 4. hakem olarak ise Macaristan Futbol Federasyonu'ndan Viktor Kassai'nin görevlendirildiği açıklandı.

 

GÖÇEK UKRAYNA-POLONYA MAÇINDA 4. HAKEM
C Grubu'nda 21 Haziran 2016 Salı günü TSİ 19.00'da oynanacak olan Ukrayna - Polonya ve Kuzey İrlanda - Almanya maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı. FIFA kokartlı hakemlerimizden Hüseyin Göçek Ukrayna - Polonya maçında 4. hakem olarak görev yapacak.

EURO2016 Fransa C Grubu'nun 3. ve son maçlarının programı ve bu maçlarda görev yapacak hakemler şöyle:

UKRAYNA - POLONYA
Stat: Marsilya, Stade Vélodrome
Hakemler: Svein Oddvar Moen, Kim Thomas Haglund, Frank Andås (Norveç)
Ekstra yardımcı hakemler: Ken Henry Johnsen, Svein-Erik Edvartsen (Norveç)
4. hakem: Hüseyin Göçek (Türkiye)

BAKMADAN GEÇME