Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Öne Çıkanlar

Puan Durumu

Portekiz Kupa 1.Tur2019-2020

Takım Adı O G B M A Y Av. P
1 Benfica Castelo Branco 1 1 0 0 7 0 7 3
2 Beira-Mar 1 1 0 0 6 0 6 3
3 Alcochetense 1 1 0 0 5 0 5 3
4 Arouca 1 1 0 0 5 0 5 3
5 Caldas 1 1 0 0 5 0 5 3
6 RD Agueda 1 1 0 0 5 0 5 3
7 Uniao De Leiria 1 1 0 0 5 0 5 3
8 Felgueiras 1932 1 1 0 0 4 0 4 3
9 Praiense 1 1 0 0 4 0 4 3
10 Coimbroes 1 1 0 0 4 1 3 3
11 Real Sport Clube 1 1 0 0 4 1 3 3
12 Alverca 1 1 0 0 3 0 3 3
13 AR Sao Martinho 1 1 0 0 3 0 3 3
14 Fafe 1 1 0 0 3 0 3 3
15 Figueirense 1 1 0 0 3 0 3 3
16 Maria da Fonte 1 1 0 0 3 0 3 3
17 Sanjoanense 1 1 0 0 3 0 3 3
18 Vizela 1 1 0 0 3 0 3 3
19 Mortagua 1 1 0 0 4 2 2 3
20 Vitoria De Sernache 1 1 0 0 4 2 2 3
21 Berço 1 1 0 0 3 1 2 3
22 Bustelo 1 1 0 0 3 1 2 3
23 Canelas 2010 1 1 0 0 3 1 2 3
24 Gondomar 1 1 0 0 3 1 2 3
25 Pedras Salgadas 1 1 0 0 3 1 2 3
26 ACDR Coutada 1 1 0 0 2 0 2 3
27 AD Oliveirense 1 1 0 0 2 0 2 3
28 Mirandela 1 1 0 0 2 0 2 3
29 Oriental Lisboa 1 1 0 0 2 0 2 3
30 Penedo Gordo 1 1 0 0 2 0 2 3
31 SC Espinho 1 1 0 0 2 0 2 3
32 AD Portomosense 1 1 0 0 3 2 1 3
33 Aljustrelense 1 1 0 0 3 2 1 3
34 Lusitano FCV 1 1 0 0 3 2 1 3
35 União Santarém 1 1 0 0 3 2 1 3
36 Amarante 1 1 0 0 2 1 1 3
37 Amora FC 1 1 0 0 2 1 1 3
38 Carçao 1 1 0 0 2 1 1 3
39 CD Rabo De Peixe 1 1 0 0 1 0 1 3
40 Esperança de Lagos 1 1 0 0 1 0 1 3
41 Louletano 1 1 0 0 1 0 1 3
42 Montalegre 1 1 0 0 1 0 1 3
43 Olhanense 1 1 0 0 1 0 1 3
44 Sintra 1 1 0 0 1 0 1 3
45 Sintrense 1 1 0 0 1 0 1 3
46 Torreense 1 1 0 0 1 0 1 3
47 Uniao Madeira 1 1 0 0 1 0 1 3
48 Dezembro 1 0 1 0 2 2 0 1
49 Juventude Evora 1 0 1 0 2 2 0 1
50 Moncarapachense 1 0 1 0 2 2 0 1
51 Pero Pinheiro 1 0 1 0 2 2 0 1
52 Fontinhas 1 0 1 0 1 1 0 1
53 Oleiros 1 0 1 0 1 1 0 1
54 Pinhalnovense 1 0 1 0 1 1 0 1
55 Sertanense 1 0 1 0 1 1 0 1
56 Condeixa 1 0 1 0 0 0 0 1
57 Fatima 1 0 1 0 0 0 0 1
58 Lusitania FC Lourosa 1 0 1 0 0 0 0 1
59 Marinhense 1 0 1 0 0 0 0 1
60 Merelinense 1 0 1 0 0 0 0 1
61 Oliveira Hospital 1 0 1 0 0 0 0 1
62 Paredes 1 0 1 0 0 0 0 1
63 Ponte Da Barca 1 0 1 0 0 0 0 1
64 Ança 1 0 0 1 2 3 -1 0
65 GRAP 1 0 0 1 2 3 -1 0
66 Uniao Almeirim 1 0 0 1 2 3 -1 0
67 Vasco da Gama AC 1 0 0 1 2 3 -1 0
68 GD Prado 1 0 0 1 1 2 -1 0
69 Lusitania 1 0 0 1 1 2 -1 0
70 Trofense 1 0 0 1 1 2 -1 0
71 Armacenenses 1 0 0 1 0 1 -1 0
72 CD Montijo 1 0 0 1 0 1 -1 0
73 Cerveira 1 0 0 1 0 1 -1 0
74 Coruchense 1 0 0 1 0 1 -1 0
75 Ferreiras 1 0 0 1 0 1 -1 0
76 Loures 1 0 0 1 0 1 -1 0
77 Lusitano GC Evora 1 0 0 1 0 1 -1 0
78 São Roque (Açores) 1 0 0 1 0 1 -1 0
79 Vila Real 1 0 0 1 0 1 -1 0
80 Aguias Do Moradal 1 0 0 1 2 4 -2 0
81 Anadia 1 0 0 1 2 4 -2 0
82 Leca 1 0 0 1 1 3 -2 0
83 Manteigas 1 0 0 1 1 3 -2 0
84 Pevidem 1 0 0 1 1 3 -2 0
85 Valadares Gaia 1 0 0 1 1 3 -2 0
86 Vila Pouca 1 0 0 1 1 3 -2 0
87 Atlético Arcos 1 0 0 1 0 2 -2 0
88 Castro Daire 1 0 0 1 0 2 -2 0
89 Fayal 1 0 0 1 0 2 -2 0
90 Ideal 1 0 0 1 0 2 -2 0
91 Praia Milfontes 1 0 0 1 0 2 -2 0
92 Vilarinho 1 0 0 1 0 2 -2 0
93 Estrela Novas 1 0 0 1 1 4 -3 0
94 Régua 1 0 0 1 1 4 -3 0
95 Braganca 1 0 0 1 0 3 -3 0
96 Pedras Rubras 1 0 0 1 0 3 -3 0
97 Porto Cruz 1 0 0 1 0 3 -3 0
98 Rebordelo 1 0 0 1 0 3 -3 0
99 Sacavenense 1 0 0 1 0 3 -3 0
100 Joao Ver 1 0 0 1 0 3 -3 0
101 Vila Cortez 1 0 0 1 0 3 -3 0
102 Camara de Lobos 1 0 0 1 0 4 -4 0
103 GD Fabril Barreiro 1 0 0 1 0 4 -4 0
104 Crato 1 0 0 1 0 5 -5 0
105 Ferreira de Aves 1 0 0 1 0 5 -5 0
106 Rebordosa 1 0 0 1 0 5 -5 0
107 Velense 1 0 0 1 0 5 -5 0
108 Vila Velha de Rodao 1 0 0 1 0 5 -5 0
109 Pampilhosense 1 0 0 1 0 6 -6 0
110 Electrico 1 0 0 1 0 7 -7 0
O: Oynadığı   B: Beraberlik   G: Galibiyet   M: Mağlubiyet   A: Attığı   Y: Yediği   AV: Averaj