Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? sorusu bugün temizlenen son evin ardından verilen puanlarla yanıt buldu. “En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışıyor, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim'de haftanın birincisi 10 bin liralık ödülün de sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim haftanın finalinde yaşananlar...

TEMİZLİK BENİM İŞİM HAFTANIN BİRİNCİSİ - 24 OCAK

Temizlik Benim İşim'de yine kıyasıya rekabetin yaşandığı bir hafta geride kaldı. Temizlik Benim İşim'in birincisi yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar ve Kadir Ezildi'nin yarışmacılara verdiği puanlarla belli oldu. İşte puan durumu ile birlikte Temizlik Benim İşim'in ve 10 bin liralık büyük ödülün sahibi. 

TEMİZLİK BENİM İŞİM PUAN DURUMU

Toplam 16 puanla haftanın sonuncusu Huriye Hanım oldu.

Toplam 17 puanla haftanın üçüncüsü Nurdan Hanım oldu. 

Bu hafta da iki yarışmacı aynı puanı alarak haftanın birincisi oldu ve büyük ödülü paylaştı. Toplam puanla haftanın birincisi CANAN Hanım ve MEDİNE Hanım oldu.