Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? Sorusu bugün temizlenen son evin ardından verilen puanlarla yanıt buluyor. “En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışıyor, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyor. Temizlik Benim İşim'de haftanın birincisi 10 bin liralık ödülün de sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim'de bu hafta da rekabet oldukça büyük. 25 Aralık Temizlik Benim İşim haftanın finalinde yaşananlar...

TEMİZLİK BENİM İŞİM HAFTANIN BİRİNCİSİ - 25 ARALIK 2020

Temizlik Benim İşim'de yine kıyasıya rekabetin yaşandığı bir hafta geride kaldı. Temizlik Benim İşim'in birincisi yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar ve Kadir Ezildi'nin yarışmacılara verdiği puanlarla belli oluyor.

25 Aralık Temizlik Benim İşim yarışmasında haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi Ayşe Hanım ve Şerife Hanım birinciliği paylaştı.

TEMİZLİK BENİM İŞİM HAFTANIN PUANLARI - 25 ARALIK 2020

Kadir Ezildi, verilen puanları adaletsiz bularak bu haftaki oyları iptal etti ve puanlamayı kendisinin gerçekleştireceğini duyurdu.

Hande Hanım - 5 puan alarak sonuncu oldu.

Meltem Hanım - 6 puan alarak dördüncü oldu.

Pınar Hanım - 7 puan alarak üçüncü oldu.

Ayşe ve Şerife Hanım - 8 puan alarak birinci oldular.