Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     06:00

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak
     08:00

     Kendine İyi Bak

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak'ta bugün; Kişisel Gelişim Uzmanı Derya Öztürk sayılarla terapi nedir, sayılar hayatımızda neden bu kadar önemli, aşk, kariyer, başarı konusunda sayılar bize nasıl yardımcı olur sorularını yanıtlarken, Girişimci ve Araştırmacı Balasu Dündaralp fondöten ve kapatıcının zararlarını anlatıyor. Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Ziya Kalem polikistik over belirtilerini paylaşırken, Girişimci Tuba Orhansoy vakum ve ısıyla zayıflama nedir, vakum ve ısıyla haftada 5000 kalori vermek mümkün mü, kolajenin zayıflamadaki etkileri neler sorularını yanıtlıyor. Uyku Danışmanı, Yazar, Konuşmacı Esra Teymur Şimşek ise uyku eğitimi ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Ebru Akel Sancak'ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

    • Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş'la
     09:30

     Zahide Yetiş ve Prof. Dr. Mustafa Karataş'la

    • Kuaförüm Sensin
     12:30

     Kuaförüm Sensin

     Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu'nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV'de! Jüri koltuğuna oturan Türkiye'nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter, makyöz Ayşegül Kartal ve modacı Muammer Ketenci'nin saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin'de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı "Kuaförüm Sensin"de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar. Kuaför'üm Sensin'de bugün kuaför Taner Güneri makyöz Aslı Yazar, model Dilan Özkaya'dan oluşan birinci takım, kuaför Sevcan Çakır makyöz Melek Gültekin model Gökçen Derbeder'den oluşan ikinci takım, kuaför Veli Taşağıl makyöz Neslihan Aydın, model Emine Sağır'dan oluşan üçüncü takım, kuaför Hasan Ağın, makyör Tevfik Bozdağ ve model Beste Tezcan'dan oluşan dördüncü takım tek renk boya ve saç renklerine kontrast oluşturacak makyaj yapmak için yarışıyor. Kıyasıya geçen yarışın sonunda kazanan takım belli oluyor. Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

    • Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)
     16:00

     Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Güldür Güldür Show
     20:00

     Güldür Güldür Show

     7'den 70'e herkesin severek izlediği Güldür Show'da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV'de... Naime yenge akrabaları tarafından neden hoş karşılanmıyor olabilir? Yeni eve çıkan Çiçek, Naime'yi neden çağırmamış olabilir? Naime'nin aşırı dobra bir insan olması akrabaları tarafından nasıl karşılanıyor? Yerel bir kanalda sabah programı sunan Şevket, yapımcısı, yönetmeni, kameramanı, sesçisi olan Ozan ile yine hangi konularda anlaşmazlığa düşecek? Stüdyonun üst katındaki tadilat yüzünden programı sürekli bölünen Şevket sakinliğini ne kadar koruyacak? Yaralıların yaralarına merhem olan program Yaralı Show'da bu hafta hangi yaralı isimler var? Türkücü İsmail abi ile Hayati'nin arasındaki sürtüşmenin sebebi ne olabilir? Deprem uzmanı Kazım program aracılığı ile sesini duyurmak isterken konuklardan konuşmaya fırsat bulabilecek mi? İş yerinde terfi almak için kendine oyunculardan oluşan bir sahte aile ayarlayan Mehtap, ev ziyaretine gelen patronu Hayati'ye yutturabilecek mi? Mehtap'a oyuncu bulma konusunda yardım eden Kudret nasıl oyuncular bulmuş olabilir? İşlerini tutku ile yapan halı yıkamacılar Şevket ve İsmail halılar konusunda ne kadar hassas olabilirler? İşlerini bu kadar seven halı yıkamacılar karşısında Mehtap ve İbrahim şaşkınlıklarını gizleyemeyecekler! Aşk hayatı konusunda bir türlü doğru kararı veremeyen Bahadır, babası Bilal'i yine nasıl bir maceraya sokacak? Bahadır kuzusu bir zombiye aşık olduğunu öğrenen Bilal ne tepki gösterecek? Bahadır Kuzu bu sefer doğru kızı bulmuş olabilir mi?

    • Aşk Ağlatır 'Dizi' (Tekrar)
     23:45

     Aşk Ağlatır 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" 'Dizi' (Tekrar)
     02:00

     Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuaförüm Sensin (Tekrar)
     04:45

     Kuaförüm Sensin (Tekrar)