Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Türk Malı 'Dizi' (Tekrar)
     06:00

     Türk Malı 'Dizi' (Tekrar)

    • Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)
     08:15

     Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

     Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir'de sizleri bekliyor. Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla "Hayat Güzeldir"de konuşuluyor. Hayat Güzeldir'de bugün; Dr. Fevzi Özgönül vücudumuzu kışa nasıl hazırlamamız gerektiğini anlatırken, sindirimi kolaylaştıran ve bağışıklığı arttıran tarifler paylaşıyor. Davranış Bilimleri Uzmanı Süleyman Akay stresin aşamalarını, panik atağın nasıl sonlandırıldığını açıklıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ayşe Saltık genç yumurtaların önemi nedir, yumurta dondurma işlemi hangi durumlarda yapılmalı, genetik taramalı tüp bebek kimlere yapılır sorularını yanıtlıyor. Üroloji Uzmanı Op. Dr. Yücel Altay prostat hastalıkları hakkında bilgi veriyor. "Hayat Güzeldir", 19 Eylül Cumartesi günü saat 08.15'te yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Cumartesi Sürprizi (Canlı)
     10:00

     Cumartesi Sürprizi (Canlı)

    • Son Hıçkırık 'Türk Filmi'
     13:00

     Son Hıçkırık 'Türk Filmi'

     Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Hülya Koçyiğit, Kartal Tibet, Metin Serezli, Münir Özkul gibi usta oyuncuların yer aldığı 1970 yapımı "Son Hıçkırık" Cumartesi günü Show TV'de! Birbirlerini seven Kenan ve Nalân evlenmeye karar verir. Fakat Nalân'a âşık olan İlhami, sevdiği kadının evleneceğini duyunca çılgına döner. Evlenmelerini engellemeye karar veren İlhami, nikâh kıyılacağı sırada Nalân'ı öldürür. Kenan, eşinin ölümünün ardından uzun süre yasını tutar. Konakta uzun süre yalnız yaşayan Kenan, Yıllar sonra Nalân'ın yeğeni Handan'ı evlat edinir. Konakta yaşamaya başlayan Handan bir süre sonra İlhami Bey'in oğlu Ferit'e âşık olur. Fakat Kenan, bu aşka karşı çıkacaktır. "Son Hıçkırık", 19 Eylül Cumartesi günü saat 13.00'te Show TV'de!

    • Arıza 'Dizi' (Tekrar)
     15:15

     Arıza 'Dizi' (Tekrar)

    • Show Ana Haber (Canlı)
     18:45

     Show Ana Haber (Canlı)

    • Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Yeni Bölüm)
     20:00

     Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Yeni Bölüm)

     "KENDİNE GEL KUZEY..." Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 32. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Altınların yerini öğrenen Kamer,Poyraz, Sefer ve Nahide'nin mezarlıkta hazine çıkarmaya çalıştıkları anlar izleyenleri güldürüyor. Yıldız'ın kankası Bulut'un gelişiyle Kuzey kıskançlık krizine girerken, neler yapacağı şimdiden merakla bekleniyor. Kuzey'in telefonuna Şule'nin çıkmasıyla Yıldız şoke olurken, "Yıldız ve Kuzey'in arası bozulacak mı?" sorusu akıllara geliyor. Kuzey ve Yıldız'ın aşk hikayesini romantik ve komik bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV'de ekrana geliyor. KUZEY YILDIZI İLK AŞK'IN 31. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? Kuzey'in kızlarını bulmak için herkes seferber oldu. Gökçe kardeşi için çaresizce yardım ararken, kızları bulan sonunda Yıldız oldu. Kuzey, Yıldız'ın yaktığı şeyleri geri getirerek bir pusula ve yüzük verdi ancak Yıldız, Şule'nin dedikleri yüzünden kararsız kaldığı için yüzüğü almadı. Yaşanan korkutucu olay sonrası Feride'nin doğum günü için kızlar ve bacanaklar bir araya geldi. Feride tüm sevdiklerinin bir arada olduğu bir doğum günü kutlamak istedi ancak herkesin aynı ortama gelmesi beraberinde yeni çatışmalar ve yüzleşmeler getirdi. Şule'nin doğum günü partisine gelmesiyle ortamda gerilim arttı. Yıldız ve Şule sözlü atışmaya başladı. Yıldız, Kuzey'e olan aşkına sahip çıkarak "Yakında nişanımız, sonra da düğünümüz!" var diyerek herkesi şoke etti. Bu sözleri duyan Yaşar ise sinirlenerek Yıldız'ı evlatlıktan reddedince baba-kız arasındaki ipler tamamen koptu. Bir yandan Şule'nin söyledikleri yüzünden kendini çaresiz hisseden Yıldız, diğer yandan babasıyla yaşadığı bu olay yüzünden iyice zorda kaldı. Yaşadıklarından sonra artık kimseye bağlı olmadan kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren Yıldız "Deniz Yıldızı Sofrası" adıyla bir açık hava restoranı açtı ancak Kuzey'in buna izin vermeye niyeti yoktu. Yıldız'a inat o da tam karşısında rakip olarak köfteci açınca iki inatçı keçinin çekişmesinin sonu gelmedi. Büyük hesaplaşma ise tüm inatlaşmaların sonunda nihayet gerçekleşti. Kuzey artık kavuşmaları için hiçbir engelin kalmadığını düşünürken sürekli Yıldız'ın koyduğu setlerle ve bahanelerle karşılaşıyordu. Bunun üzerine artık patlayan Kuzey, Yıldız'dan hesap sordu. Finalde Yıldız ağlayarak Kuzey'e, Şule'nin öleceğini söyledi. Duyduğu şey karşısında Kuzey şoke olurken tüm bu yaşananlar YılKuz aşkını nasıl etkileyecek büyük merak konusu oldu.

    • Ramo 'Dizi' (Tekrar)
     00:15

     Ramo 'Dizi' (Tekrar)

    • Çukur 'Dizi' (Tekrar)
     03:00

     Çukur 'Dizi' (Tekrar)

    • Aşk Laftan Anlamaz 'Dizi' (Tekrar)
     05:15

     Aşk Laftan Anlamaz 'Dizi' (Tekrar)