Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     06:00

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)
     08:00

     Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel lezzetli ve pratik tarifler veriyor. Veteriner Hande Mutlu kedilerde akut pankreatitis nedir açıklarken, Fizyoterapist Elif Akıncı fibromiyalji hakkında bilgi veriyor. Sahilde buluşan Spor Eğitmeni Baha Cemali ve Ebru Akel, yoga ve egzersizin bize neler sağladığından bahsederken, doğru şekilde nasıl yapılacağını uygulamalı olarak anlatıyor. Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor. "Kendine İyi Bak", 2 Ekim Cuma günü saat 08.00'de Show TV'de!

    • Asuman'a Sevgili Dünürüm (Yeni Bölüm)
     09:45

     Asuman'a Sevgili Dünürüm (Yeni Bölüm)

     Ekranların en eğlenceli ve rekabet dolu yarışması Asuman'la Sevgili Dünürüm Show TV'de! Asuman'la Sevgili Dünürüm'de lezzet ustası olmaya aday gelinler, anne ve kayınvalidesiyle bir olup mutfağa giriyor; birbirinden nefis yemekleri tadıp puan vermekse diğer gelinlere düşüyor. Hafta boyunca anne, kayınvalide ve gelinlerden oluşan beş ayrı takımın yarıştığı programda haftanın kazananı 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor. Gelinler sevgilerini de katarak en güzel yemekleri hazırlıyor, dünürler onlara mentorluk yapıyor. Büyük ödülü kazanmak için kolları sıvayan gelinlerin ve dünürlerin lezzet yarışı, Asuman Krause'nin muhteşem sunumuyla eğlenceli bir şölene dönüşüyor. Her gün ayrı bir sofrada buluşan gelinlerse rakip takımın menüsünü önce yorumluyor, sonra puanlıyor. Asuman'la Sevgili Dünürüm'de bugün; gelin Zeliha Kaya, teyzesi Fatma Polat ve kayınvalidesi Emine Öztürk yarışıyor. Günün menüsü; tarhana çorbası, milföylü mini lahmacun, patates kebabı ve pirinç pilavı, humus salatası, bisküvi pastası oluyor. Kıyasıya geçen lezzet yarışında haftanın kazananı belli oluyor. "Asuman'la Sevgili Dünürüm" 2 Ekim Cuma günü saat 09.45'te yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Kuaförüm Sensin 'Yarışma' (Yeni Bölüm)
     12:30

     Kuaförüm Sensin 'Yarışma' (Yeni Bölüm)

     Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV'de! Jüri koltuğuna oturan ünlü sanatçı Fatih Ürek, kırık fönün mucidi Adnan Serter, moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl Reçber ve Türkiye'nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç'ün saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin'de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kendilerinden istenen saç modelini kesip, jürinin belirlediği saç rengini boyuyor. Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı "Kuaförüm Sensin"de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, programın sunucusu Çiğdem Batur tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar. Kuaförüm Sensin'de bugün; kuaför Mustafa Çatıkkaş, makyöz Dilara Çatıkkaş, model Gamze Uzun'dan oluşan birinci takım, kuaför Taner Güneri, makyöz Aslı Yazar, model Pınar Özkurteller'den oluşan ikinci takım, kuaför Eylem Kaya, makyöz Meltem Topçu, model Burçin Özgün'den oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Nilgün Gümüş'ten oluşan dördüncü takım saçlarda boya ve ton sür ton makyaj yapmak için yarışıyor. Kıyasıya geçen yarışın sonunda kazanan takım belli oluyor. Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor! "Kuaförüm Sensin" 2 Ekim Cuma günü saat 12.30'da yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)

    • SHOW Ana Haber (Canlı)
     18:45

     SHOW Ana Haber (Canlı)

    • Ramo 'Dizi' (Yeni Bölüm)
     20:00

     Ramo 'Dizi' (Yeni Bölüm)

     "ORTALIK FENA KARIŞACAK!" Show TV'nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo'nun 14. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Aksiyon dolu sahnelerin nefes kestiği tanıtımda Cihangir, Ramo'nun ölüm emrini veriyor. Sibel'e doğrultulan silah heyecanı yükseltiyor. RAMO'DA NELER OLACAK? Ramo, Sibel'i kurtarmıştır ama Taner'in ölümü İstanbul'daki bütün dengeleri altüst etmiştir. Cihangir, oğlunun katili bulunana kadar İstanbul'daki bütün işleri durdurma kararı alır. Cihangir'in bu kararı onunla iş yapanlar arasında, özellikle de Vahap'la huzursuzluğa neden olur. Diğer yandan Taner'in ölümüyle ilgili bütün ipuçları Ramo ve Sibel'i göstermektedir. Onlara yardım ettiği için Yavuz zan altında kalır. Cihangir bütün ordularıyla Ramo'nun üzerine yürürken Ramo'nun Sibel ve kendisini kurtarmak için çok az zamanı vardır. Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun'un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan'ın üstlendiği, Murat Yıldırım'ın 'Ramo' karakterine hayat verdiği Ramo'da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Gerçek, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor. Ramo, Cuma akşamı saat 20.00'de yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Arıza 'Dizi' (Tekrar)
     00:15

     Arıza 'Dizi' (Tekrar)

    • Çukur 'Dizi' (Tekrar)
     02:45

     Çukur 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     05:00

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)