Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Tekrar)
     06:45

     Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)
     08:00

     Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel çok sevilen lezzetler "yorgan kek" ve ev yapımı "ıslak hamburger" tarifleri veriyor. Romatolog Prof. Dr. Süleyman Özbek bel ağrısının sebepleri nelerdir, mekanik ve inflamatuvar bel ağrısı birbirinden nasıl ayrılır, ankilozan spondilit hastalığının başlıca belirtileri ve bulguları nelerdir sorularını yanıtlıyor. Genç Modacı Çınara, moda sektörüne nasıl adım attığını, koleksiyon oluştururken nelere dikkat edildiğini, çok yönlü olmanın avantajlarını anlatıyor. Fizyoterapist Elif Akıncı uzaktan eğitim alan çocukların omurga sağlığını nasıl koruyabileceğimizi açıklıyor. Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor. "Kendine İyi Bak", 21 Ekim Çarşamba günü saat 08.00'de Show TV'de!

    • Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)
     09:45

     Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)

    • Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Yeni Bölüm)
     11:15

     Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Yeni Bölüm)

     Öykü Gürman, hafta içi her gün günün yemeğini sizler için Show TV ekranlarında hazırlıyor! Öykü Gürman, hem pratik hem de çok lezzetli, tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı birbirinden maharetli konuklarıyla hazırlıyor ve soflarınıza taşıyor. "Bugün ne pişireceğim?" telaşına veya "Ben de yapabilir miyim?" sorusuna son verecek, lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda sizlerle paylaşılıyor. Mutfağınızdaki malzemelerle, kolayca yapabileceğiniz tariflerle misafirlerinize ve sevdiklerinize harika sofralar kurmanın yanı sıra binbir çeşit tatlı ve kurabiyelerle de çay saatlerinizin keyfine keyif katacaksınız! Öykü Gürman ile Günün Yemeği'nde bugün; Öykü Gürman, Olga Genç ile birlikte Ali Nazik, domatesli pirinç pilavı, gerçek Rus salatası ve fırın sütlaç yapımını gösteriyor. Soflardaki aile buluşmalarının, altın günlerinin ve çay saatlerinin yıldızı olmak istiyorsanız; lezzetin eğlenceli sohbetlerle harmanlandığı "Öykü Gürman ile Günün Yemeği"ni kaçırmayın! "Öykü Gürman ile Günün Yemeği" 21 Ekim Çarşamba günü saat 11.00'de yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)
     12:45

     Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)

    • SHOW Ana Haber (Canlı)
     18:45

     SHOW Ana Haber (Canlı)

    • Şeref Sözü 'Dizi' (Yeni Bölüm)
     20:00

     Şeref Sözü 'Dizi' (Yeni Bölüm)

     CİHAN ADABEYLİ, İSRA VE BEBEĞİNİ YANINDA İSTİYOR! Show TV'de ekrana gelen, yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Şeref Sözü'nün yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Cihan Adabeyli'nin Emsal'e "İsra'ya aşığım!" dediği tanıtımda Emsal'in neler yapacağı büyük merak uyandırıyor. Adabeyli Ailesi, Mustafa'yı bulmak için seferber olurken yer yerinden oynuyor. Cihan, Emsal'i İsra ile evliliklerinin gerçek olduğuna inandırmaya çalışırken ikilinin romantik anları dikkat çekiyor. Faruk'un hastane odasında gözlerini açması ise gerilimi giderek arttırıyor. ŞEREF SÖZÜ'NÜN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? Cihan ve İsra'nın adaya gelişinin ardından Adabeyli Adası'nda gerilim tırmanıyor! Yasemin ile evleneceği düğün gününde kolunda 'karım' diye tanıttığı İsra ile birlikte adaya dönen Cihan, başta Yasemin olmak üzere herkesi şoke eder. Şükran ve Sefer, kızları Yasemin'in bu şekilde ortada bırakılması karşısında Cihan'dan hesap soracaklarken, oğlunun her kararının, her şartta arkasında duran annesi Emsal bile bu kez Cihan'ı desteklemez. Tüm ailesi ve ada halkı, düğünü için onu beklerken Cihan, İsra ve oğlum dediği Ömer'in adada kalacağını ilan edince, Yasemin oğulları Mustafa'yı da yanına alarak ortadan kaybolur. Düğün telaşı, yerini intikam yemini ederek giden Yasemin ve küçük Mustafa'yı arama faaliyetlerine bırakır. Nereye geldiğini bile bilmeden çıktığı yolculukta, birden kocaman bir topluluğun nefreti ile karşılaşan İsra'yı da zor günler beklemektedir. Sevdiği herkesi karşısına alan Cihan Adabeyli, İsra'yı ailesine kabul ettirebilecek mi? Cihan'a büyük bir acı bırakmaya kararlı olan Yasemin'in planı ne? İsra, Adabeyli Adası'nda ayakta kalmak için neler yapacak? İsra'nın adadan gitmesi için Cihan'a mühlet veren Emsal Hanım, süre dolduğunda ne yapacak? Şeref Sözü, Çarşamba akşamı saat 20.00'de yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Şeref Sözü 'Dizi' (Tekrar)
     22:30

     Şeref Sözü 'Dizi' (Tekrar)

    • Çukur 'Dizi' (Tekrar)
     01:00

     Çukur 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     04:00

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)