Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Tekrar)
     06:45

     Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)
     08:00

     Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel "makarnalı patlıcan" ve hafif yemek sevenlere de "sebzeli mantar dolması" tarifleri veriyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş yorgun göz ve sarkık göz kapakları için ne yapılabilir, boyun kırışıklıkları ve sarkmaları nasıl giderilir, yüz gençleştirme kimler için uygundur sorularını yanıtlıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan diş etindeki kızarıklıkların ne anlama geldiğinde açıklıyor. Estetisyen, Güzellik ve Yaşam Koçu Emine Aytek bakımlı olmanın kişiye nasıl hissettirdiğini ve hangi güzellik uygulamalarının birlikte yapılması gerektiğini anlatıyor. Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor. "Kendine İyi Bak", 29 Ekim Perşembe günü saat 08.00'de Show TV'de

    • Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)
     09:45

     Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)

    • Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)
     11:15

     Kalp Atışı 'Dizi' (Tekrar)

    • Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Yeni Bölüm)
     13:45

     Öykü Gürman İle Günün Yemeği (Yeni Bölüm)

     Öykü Gürman, hafta içi her gün günün yemeğini sizler için Show TV ekranlarında hazırlıyor! Öykü Gürman, hem pratik hem de çok lezzetli, tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı birbirinden maharetli konuklarıyla hazırlıyor ve soflarınıza taşıyor. "Bugün ne pişireceğim?" telaşına veya "Ben de yapabilir miyim?" sorusuna son verecek, lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda sizlerle paylaşılıyor. Mutfağınızdaki malzemelerle, kolayca yapabileceğiniz tariflerle misafirlerinize ve sevdiklerinize harika sofralar kurmanın yanı sıra binbir çeşit tatlı ve kurabiyelerle de çay saatlerinizin keyfine keyif katacaksınız! Öykü Gürman ile Günün Yemeği'nde bugün; Öykü Gürman, Gönül Kırkpınar ile birlikte balon pişi, güllü mozaik pasta, patates çanağında salata ve cepli poğaça yapıyor. Soflardaki aile buluşmalarının, altın günlerinin ve çay saatlerinin yıldızı olmak istiyorsanız; lezzetin eğlenceli sohbetlerle harmanlandığı "Öykü Gürman ile Günün Yemeği"ni kaçırmayın! "Öykü Gürman ile Günün Yemeği" 29 Ekim Perşembe günü saat 13.45'te yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)

    • SHOW Ana Haber (Canlı)
     18:45

     SHOW Ana Haber (Canlı)

    • Nasipse Olur 'Yerli Sinema' (TV'de İlk)
     20:00

     Nasipse Olur 'Yerli Sinema' (TV'de İlk)

     Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı'nın yaptığı, Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer, Hakan Bulut gibi usta oyuncuların yer aldığı 2020 yapımı "Nasipse Olur" Perşembe akşamı TV'de ilk kez Show TV'de! Küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer'in hayatı peş peşe gelen felâketlerle alt üst olur. Günfer kahramanım dediği babasını kanserden kaybeder. Bu ani ölümün şokunu atlatmadan bu kez amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı ekmek fırınlarına mafya dadanır. Tüm bu yaşadıkları yetmezmiş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar'ın kendisini aldatması bardağı taşıran son damla olur. "Boyabatlı'nın umudunun bittiği yerde inadı başlar." derler. Küçük dünyasında büyük umutları olan Günfer, 'Ya nasip' diyerek her türlü felâketin üstesinden gelmek için mücadele etmeye başlar. Başına gelen bütün felâketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan, her seferinde Günfer'in imdadına hızır gibi yetişir. "Nasipse Olur", 29 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'de TV'de ilk kez Show TV'de!

    • Nasipse Olur 'Yerli Sinema'
     22:30

     Nasipse Olur 'Yerli Sinema'

    • Şeref Sözü 'Dizi' (Tekrar)
     00:45

     Şeref Sözü 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)
     03:15

     Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)