Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Türk Malı 'Dizi' (Tekrar)
     06:00

     Türk Malı 'Dizi' (Tekrar)

    • Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)
     08:15

     Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

     Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir'de sizleri bekliyor. Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla "Hayat Güzeldir"de konuşuluyor. Hayat Güzeldir'de bugün; Uzman Estetisyen İmren Öztürk incelme uygulamaları herkese yapılır mı, ciltteki elastikiyet kaybını önlemek mümkün müdür, güneşle birlikte gelen cilt lekelerini nasıl giderebiliriz sorularını yanıtlıyor. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik tedaviye cevap vermeyen yüksek tansiyon sorununun nasıl çözüldüğünü açıklıyor. Diş Hekimi Özlemin Eriçyel dijital gülüş tasarımı hakkında bilgilendiriyor. İş İnsanı Volkan Sağlam maskenin hangi koşullarda ve nasıl üretilmesi gerektiğini, maskemizi ne kadar sıklıkla değiştirmemiz gerektiğini anlatıyor. Uzman Estetisyen Cemre Tahhan güzelliğe dair merak edilen soruların yanıtlarını sizlerle paylaşıyor. "Hayat Güzeldir", 22 Kasım Pazar günü saat 08.15'te yeni bölümüyle Show TV'de!

    • Pazar Sürprizi (Canlı)
     10:00

     Pazar Sürprizi (Canlı)

    • Alev Alev 'Dizi' (Tekrar)
     13:00

     Alev Alev 'Dizi' (Tekrar)

    • Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)
     17:00

     Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)

     Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de! Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor. 9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor. Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Özge Oktar Besen, Şule Karaok ve İmren Gürsoy yarışıyor. Günün ana soruları; "Bal kabağında mı daha çok bal vardır yoksa arı kovanında mı?" ve "Sadece büyükler mi yanlarında çanta taşır?" oluyor. Emir'in Kız Kulesi macerasına çok güleceğiniz bölümde Duru, annesinin "Seneye de giyersin" fikrine çok üzülecek. Kami'nin ormandaki ayılarla ilgili anlattıklarıyla çok eğlenecek, Ali Demir'den harika bir darbuka şov izleyeceksiniz. Aras, "Arı mı yoksa ayı mı diyor?" anlamayan Doğa ve yarışmacılar kahkaha dolu anlar yaşayacak. Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz! "Çocuktan Al Haberi", 22 Kasım Pazar günü saat 17.00'de yeni bölümüyle Show TV'de

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Arıza 'Dizi' (Yeni Bölüm)
     20:00

     Arıza 'Dizi' (Yeni Bölüm)

     "YA BU YOLDAN DÖNECEKSİN YA HALİDE'DEN VAZGEÇECEKSİN!" Show TV'de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza'nın 11. bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Ali Rıza ile Halide'nin aşk dolu bakışlarının ekrana geldiği tanıtımda ikilinin ilişkisi tepki çekmeye başlıyor. Muzaffer, intikamı ile Halide'nin arasında bir tercih yapmak zorunda kalacağını söyleyerek Ali Rıza'yı uyarırken, Haşmet de vermesi zor bir kararla baş başa bırakıyor. Ali Rıza'nın tercihi ise büyük merak uyandırıyor. ARIZA'NIN 10. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? Kardeşini kurtarmak için Cabir'in karşısına dikilen Ali Rıza, hiç beklemediği bir yerden gelen yardımla kardeşini kurtarmayı başardı. Mert, Cabir'in kurşunlarının hedefi olurken, Burak Ersoylu'nun yardıma gelmesi Ali Rıza'nın kardeşini kurtarmasında etkili oldu. Baş düşmanının, hayatını kurtarmak için yardıma gelmesi ise Ali Rıza'nın aklında soru işaretlerinin oluşmasına sebep oldu. Mert, hastanede ameliyata alınırken Cabir'in bir diğer zarar verdiği kişi Muzaffer de kendine geldi. Aynı hastanede bulunan Muzaffer ile Ali Rıza bir araya gelirken Cabir'i yakalamak için tehlikeli planı yapmaya başladı. Mert'in hastanede olduğunu öğrenen Cabir ise yarım kalan işi bitirmek için harekete geçti ancak hastanede hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı. Ali Rıza ve Muzaffer yaptığı plan ile Cabir'i yakaladı. Ali Rıza'nın bir sonraki hedefi ise Burak Ersoylu'nun işini bitirmekti! Cabir'i yem olarak kullanarak konsorsiyuma tehlikeli bir oyun oynayan Ali Rıza büyük planını başlattı. Cabir'in korkusuyla konsorsiyumdaki ortaklar ailelerini saklarken Mithat ve Melek'in kızı Derya ile Murat Ersoylu'nun kaçırılması bir anda ortalığı karıştırdı. Ali Rıza'nın hem Murat ve Derya'yı kurtarması hem de Cabir'i vurması konsorsiyumda büyük bir takdirle karşılandı ancak işler Burak Ersoylu için yolunda gitmedi. Abisi kaçırıldığı için üzüntü ve pişmanlık yaşayan Burak'ın tüm gerçekleri Şehmuz'a anlatması konsorsiyumda sonunu hazırladı. Tüm gerçeklerin ortaya çıkmasıyla Burak Ersoylu konsorsiyumdan atılırken, Ali Rıza zaferinin tadını çıkardı. Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan'ın paylaştığı Arıza'nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor. Arıza'nın merakla beklenen yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

    • Alev Alev 'Dizi' (Tekrar)
     00:15

     Alev Alev 'Dizi' (Tekrar)

    • Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)
     02:45

     Kuzey Yıldızı İlk Aşk 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     05:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)