Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)
     08:00

     Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak"ta bugün Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel "armutlu tatlı" ve ev yapımı "pekmezli simit" tariflerini veriyor. Kadın Hastalıkları, Doğum ve Riskli Gebelik Uzmanı Prof. Dr. Aytül Çorbacıoğlu perinatoloji nedir, kimler perinatoloğa gitmelidir, en çok hangi tip gebelikler riskli gebelik olarak takip edilmektedir, hangi hastalıklara anne karnında müdahale edilebilmektedir sorularını yanıtlıyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sezgin Ceylan premium akıllı lens hakkında bilgilendirirken, Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat diş çapraşıklıklarının genel sağlık açısından ne gibi sonuçlarının olduğunu açıklıyor. Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor. "Kendine İyi Bak", 25 Kasım Çarşamba günü saat 08.00'de Show TV'de!

    • Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)
     09:45

     Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)

    • Turgay Başayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     12:45

     Turgay Başayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Canlı)

    • SHOW Ana Haber (Canlı)
     18:45

     SHOW Ana Haber (Canlı)

    • Hababam Sınıfı 'Yerli Sinema'
     20:00

     Hababam Sınıfı 'Yerli Sinema'

     Yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Kemal Sunal, Tarık Akan, Münir Özkul, Adile Naşit, Halit Akçatepe gibi usta oyuncuların yer aldığı 1975 yapımı "Hababam Sınıfı" Çarşamba akşamı Show TV'de! Öğrencilik hayatları haylazlık ve tembellik üzerine kurulu olan bir sınıf dolusu matrak öğrencinin, Özel Çamlıca Lisesi'nde yaşadığı yer yer eğlenceli, yer yer de dokunaklı öyküleri anlatan film, Hababam Sınıfı serisinin ilk filmidir. Keskin zekâları sayesinde tüm öğretmenlerini avuçlarında oynatıp okul düzeni ve eğitim sistemini alaşağı eden bu birbirinden renkli karakterdeki öğrenciler hem okulun hem de sinemamızın en yaramaz sınıfı olma özelliğinde. Ancak bu hükümdarlık okula atanan yeni müdür muavinin gelişiyle sarsıldığında, Hababam Sınıfı daha önce hiç karşılaşmadığı türden bir disiplin anlayışına ve zekaya sahip olan Mahmut Hoca tarafından unutulmaz derslere tabi tutulur. Hababam Sınıfı serisinin ilk filmi olan bu yapıt Rıfat Ilgaz'ın ölümsüz eseri Hababam Sınıfı romanından uyarlanmıştı. "Hababam Sınıfı", 25 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

    • Neşeli Günler 'Yerli Sinema'
     21:45

     Neşeli Günler 'Yerli Sinema'

     Yönetmenliğini Orhan Aksoy'un yaptığı, Münir Özkul, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Şener Şen, Ahmet Sezerel, Oya Aydoğan gibi usta oyuncuların yer aldığı 1978 yapımı "Neşeli Günler" Çarşamba akşamı Show TV'de! Kazım Efendi ve Saadet Hanım altı çocuklarıyla birlikte yaşayan ve geçimini turşucu dükkânlarından sağlayan ve sürekli atışan bir karı kocadır. Bir gün küçük tartışmaları büyür ve Kazım Efendi üç çocuğuyla birlikte evden çekip gider. İkisi de alttan almayınca ve Saadet Hanım da evden taşınıp izini kaybettirince yıllar süren ayrılık kaçınılmaz olur. Kardeşler büyüyüp çalışacak yaşa geldiğinde, bir gün kardeşlerden Ahmet ve Mehmet aynı kızın ikisini aynı anda idare ettiğini fark edip birbirlerine girer; fakat onları amcaları Ziya ayırır ve gerçeği söyler. Böylece altı kardeş tekrar bir araya gelir ve anne babayı tekrar bir araya getirme planları yapmaya başlarlar? Yeşilçam'ın duygu yüklü bir aile komedisi olan Neşeli Günler, başta büyük usta Şener Şen olmak üzere tüm kadronun muhteşem bir performans gösterdiği sıcacık bir film. "Neşeli Günler, 25 Kasım Çarşamba akşamı saat 21.45'te Show TV'de!

    • Alev Alev 'Dizi' (Tekrar Altyazılı)
     23:45

     Alev Alev 'Dizi' (Tekrar Altyazılı)

    • Arıza 'Dizi' (Tekrar)
     02:30

     Arıza 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     05:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)