Son Dakika
Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


 


“Hayat Güzeldir”de bugün; Sanatçı Aslı Hünel, samimi sohbeti ve “bambaşka” albümüyle konuk olurken görgü, nezaket, zerafet öğretmeni Ase Nükhet Erkoç görgü kurallarını uygulamalı olarak anlatıyor. Endokrin Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr Nihat Aksakal tiroid nodülü belirtileri ve tedavilerini paylaşıyor. Genel Cerrahi, Metabolik ve Obezite Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Kapu, kimlerin obezite ameliyatı olabileceğini, obezite cerrahisi yöntemlerinin neler olduğunu ve tüp mide ameliyatı sonrası iyileşme sürecinde neler yaşandığını anlatıyor. Yazar ve Teorisyen Barış Mutlu ise kötü olayların bilinçaltımızda nasıl bir etki yarattığını, korkularımızdan ve kaygılarımızdan kurtulmanın yollarını, neuroformat tekniğini ve nasıl uygulandığını anlatıyor.

19 Temmuz 2019 Cuma
SHOW, 08:15