Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün Fatih Sarp “Sahine”, “Murtuğa”,“Van cacığı” ve tadına doyulmaz yöresel Van lezzetlerinin tarifini verirken, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Meryem Kürek Eken polikistik over sendromu hakkında bilgiler veriyor. Saç Simülasyonu Uzmanı Serkan Bozkurt saç simülasyonu hakkında merak edilenleri paylaşırken, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Tuna Bilecik obezitede tedavi seçenekleri neler, obezite cerrahisi kimlere uygulanır, obezite ameliyatı sonrası süreç nasıl işliyor sorularını yanıtlıyor. Moda sektöründe girişimci iş kadını Nevra Tuncer ise bu sezonun öne çıkan parçalarını anlatıyor.

07 Aralık 2019 Cumartesi
SHOW, 08:15