Son Dakika
Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


 


Hayat Güzeldir’de bugün Beyin ve Omurga Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu bel fıtığı belirtileri hakkında bilgiler verirken, Makyöz Sevda Daldaloğlu kaç çeşit cilt tipi vardır, hangi yüz şekline kaş makyajı nasıl olmalı, 2019 -2020 türban tasarım modellerinde gelinler neye dikkat etmeli sorularını yanıtlıyor. Tasarımcı Yurdanur Duman 2020’deki gelinlik modelleri hakkında merak edilenleri paylaşırken, Medikal Estetik Doktoru Ezgi Karavelioğlu selülit ile ilgili bilgiler veriyor. Modacı Meral Aksu ise gelin çiçeği seçiminde nelere dikkat edilmeli, gelinliklerle uyumlu ayakkabılar hangileridir, gelinlik nasıl saklanır sorularını yanıtlıyor.

08 Aralık 2019 Pazar
SHOW, 08:15