Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak’ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hem çocuklarınız hem kendiniz için “Kemik suyuna brokoli çorbası” tarifi verirken, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Ali Fuat Serpen “çocuklara özel iştah açıcı kür” çocuğunuz çok mu iştahsız, “çocuklara özel iştah açıcı kür” çocuklarda vitamin eksikliği hangi hastalıklara sebep olur, vitamin eksikliği nasıl tedavi edilir sorularını yanıtlıyor. Tasarımcı Suzan Düzelt gelinlikte aksesuar ve duvak seçiminin nasıl olması gerektiğini paylaşırken, İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Hakan Alagözlü süt ve fermente süt ürünlerinin sağlığa faydaları neler, hangi sütler güvenli ve faydalı, kaynatılan sütün proteinlerinde değişiklik olur mu sorularını yanıtlıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

20 Aralık 2019 Cuma
SHOW, 08:00