Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün Gıda Mühendisi Ebru Akdağ gıda tüketiminde dikkat edilmesi gerekenleri anlatırken, Modacı Kevser Gülsün 2020 gelinlik trendlerini, kilolu veya çok zayıf kişilerin gelinlik seçiminde nelere dikkat etmesi gerektiğini, gelinlik seçiminde kumaş seçiminin nasıl olması gerektiğini anlatıyor. Kişisel Gelişim Uzmanı Hacer Bülbül etkili iletişim nasıl olur, ikili ilişkilerde yapılan hatalar neler, ilişkilerde duygusal zeka mı mantıksal zeka mı önemli sorularını yanıtlarken, Güzellik Uzmanı Dilara Demirtaş kaş uygulamaları hakkında bilgi veriyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taha Mehmetoğlu ise burun estetiği hakkında merak edilenleri paylaşıyor.

08 Şubat 2020 Cumartesi
SHOW, 08:15