Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hamur çanağında yaz salatası tarifi veriyor. Şarkıcı Mustafa Yılmaz, Doğuş ile yaptığı düeti "Keşke" ve "Sorun Yok" şarkılarını seslendiriyor. Eczacı Hülya Kayhan "ev yapımı roll-on", "klima için antiseptik karışım" önerileri verirken, terlemeye dair merak edilen soruları yanıtlıyor. Avukat Eser Çömlekçioğlu işyerinde mobbing nedir, hangi eylemler mobbing olarak değerlendirilebilir, internet ve sosyal medya kullanımında karşılaşılacak hukuki sorunlar nelerdir sorularını yanıtlıyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. İhsan Başpınar astımın nasıl tedavi edildiğini ve astımı olan çocukların dikkat etmesi gerekenleri anlatıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

26 Haziran 2020 Cuma
SHOW, 08:00