Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden "kadınbudu köfte" ve "Antalya usulü tahinli piyaz" tarifleri veriyor. TESİYAD Başkan Yardımcısı Süleyman Özçalış ve Antalya Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği Sözcüsü Ersoy Bakır pandemi sürecinde halı temizliğinin önemini anlatıyor. Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Esra Bayrı burun estetiği ameliyatlarında eşlik eden nefes alma sorunu da çözülür mü, burun ucu estetiği nedir, burun estetiği ameliyatı sonrası nelere dikkat edilmeli sorularını yanıtlıyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Veysi Öner akıllı lens ve sarı nokta hastalığı hakkında bilgi veriyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

01 Temmuz 2020 Çarşamba
SHOW, 08:00