Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Veteriner Hekim Hande Mutlu köpekler neden eve tuvalet yapar, bazı köpeklerin ağır kokmalarının sebebi nedir, kedideki ağız kokusunun nedenleri nedir sorularını yanıtlıyor. Güzellik Uzmanı Cansu Yılmaz microblading (kıl tekniği) işlemi hakkında bilgilendiriyor. Eczacı Hülya Kayhan oluşmuş selülitlerde etkili, selülit oluşumunu engellemeye yardımcı ve sağlıklı bronzlaşmaya yardımcı karışım tarifi verirken, güneşte saçların yıpranmaması için doğal öneriler paylaşıyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. İlhami Salcan premium akıllı lens nedir, sarı nokta hastalığı nedir, miyop ve hipermetrop olan biri ikisinden de aynı anda kurtulabilir mi, göz kuruluğunda lazer tedavisi işe yarar mı sorularını yanıtlarken, Avukat Elif Akar sosyal medyanın boşanma davaları üzerindeki etkisini açıklıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

03 Temmuz 2020 Cuma
SHOW, 08:00