Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Güldür Güldür Show

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV’de...


Ofis çalışanları hangi konularda şikayetçiler? Patron Cimri Şevket çalışanlarına hangi konularda tutumlu olmalarını öğütlüyor?


En yakın arkadaşının doğum gününde eski sevgilisiyle karşılan Burcu ne yapacak? Mekanın assolisti Bilal Dermanses, Burcu’ya nasıl zor anlar yaşatacak? Burcu yeni sevgilisi Mesut ve eski sevgilisi Bilal arasında durumu nasıl idare edecek?


Her kavgalarından sonra mutlaka barışıp yatağa küs girmeyen evli çift Yeter ve Hayati, bu sefer de bu tutumu devam ettirebilecekler mi? Sokağa çıkma yasağı varken kavgalı evli çiftlerin barışmaları ne kadar zor olabilir?


 


Görgüsüz oldukları kadar da aşırı zengin kardeşler Naime ve Şevket’in bu seferki hedefleri kimler olacak? Bir dairelerini dizicilere kiralayan kardeşler dizi çekiminde rollerine bağlı kalabilecekler mi?


Korona’nın Arka Odası programında bu hafta pandemi sürecine ilişkin doğru ve yanlışlar masaya yatırılıyor! Uzman isimler İbrahim Taytaylı, Bilal Çardakçı ve Hayati Akın konuya ilişkin görüşlerini anlatıyorlar.


Ne Haber bölümünde bu hafta tam 258 kitap yazan şifre çözücü, analiz uzmanı Mustafa konuk oluyor! Üzerimizde oynanan tüm oyunları çözen ve büyük sırları açığa çıkaran Mustafa Bey gerekçelerinde ne kadar haklı olabilir?

10 Temmuz 2020 Cuma
SHOW, 20:00