Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yakup Işık meme estetiği çeşitleri nelerdir, açık ve kapalı rinoplasti operasyonlarının farkı nedir, göz kapağı estetiği kaç yaşından itibaren yapılabilir sorularını yanıtlıyor. Kuyumcu Coşkun Aslaner takıda 2020-2021 trendlerini paylaşırken, altın takılara dair bilgi veriyor. Güzellik Uzmanı Nuriye Hagiatak cilt bakımının önemini açıklarken, Usta Öğretici Engin Gürçay cilt bakımının ne sıklıkta yapılması gerektiğini anlatıyor. Modacılar Rümeysa Avan ve Sezai Ulutürk bu yazın renklerini ve desenlerini, internetten kıyafet seçerken dikkat edilmesi gerekenleri aktarıyor.

26 Temmuz 2020 Pazar
SHOW, 08:15