Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel "köfteli karnıyarık" ve "fincanda sufle" yapıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş hangi durumlarda estetik operasyonlara başvurulması gerektiğini, estetik operasyon yaptırmanın kişinin psikolojisini nasıl etkilediğini anlatıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan diş tedavisinde kararlılık önemli mi, takıntılı kişiler diş yaptırdıklarında tedavi süreci uzar mı, yeni dişlere kavuşan kişinin psikolojisi nasıl değişir sorularını yanıtlıyor. Estetisyen, Güzellik ve Yaşam Koçu Emine Aytek sağlıklı kilo verebilmenin şartını, zayıflarken nerede hata yapıldığını açıklıyor.


Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

13 Ağustos 2020 Perşembe
SHOW, 08:00