Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Saç Ekimi Uzmanı Vedat Tosun saç ekimi hakkında bilgiler veriyor. Tıbbı Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Nedret Taflan Salepçi over kanseri ve kolon kanserlerinin belirtilerini aktarıyor. Renklendirme ve Mikrokaynak Uzmanı Fatih Aydın saçlara yapılan işleme nasıl karar verildiğini, renk değişiminde dikkat edilen noktaları, ombre ile sombre arasındaki farkları anlatıyor. Diyetisyen Hüsne Okatan diyette yapılan en büyük yanlışlar nelerdir, kahve yağ yakar mı, detoks nedir, detoks hızlı zayıflatır mı sorularını yanıtlıyor. Plastik Cerrahi Hemşiresi-Güzellik Koçu Irmak Muştu tırnağımızı kırılmadan uzatabilmek için yapmamız gerekenleri açıklıyor.

16 Ağustos 2020 Pazar
SHOW, 08:15