Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


 


Hayat Güzeldir’de bugün; Şef Aziz Tanrıkulu taze makarna tarifi ve yapımının püf noktalarını paylaşıyor. Diş Hekimi İrem Merve Peksöz yüz-diş bütünlüğünün ne olduğunu, gülüş tasarımının nasıl yapıldığını anlatıyor. Davranış Bilimleri Uzmanı Süleyman Akay zararlı alışkanlıklardan nasıl kurtulabiliriz, ego nedir, bilinçaltımız hayatımızı nasıl etkiliyor sorularını yanıtlıyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Torkut yeni nesil dolguların özelliklerini, mezoterapide son dönem gelişmelerini ve göz kapağı ameliyatının hangi durumlarda ve nasıl yapıldığını açıklıyor. Uzman Estetisyen Seyran Duman lazer epilasyon hakkında bilgi veriyor.


 


“Hayat Güzeldir”, 26 Eylül Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

26 Eylül 2020 Cumartesi
SHOW, 08:15