Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


 


Hayat Güzeldir’de bugün; Astrolog Mine Ölmez gökyüzü bize neler söylüyor, hangi burç bu hafta sakin olmalı, hangi burç atılım yapmalı, aşkta şanslı burç hangisi sorularını yanıtlıyor. Uzman Klinik Psikolog Melike Öztürk Çapkın insanların psikolojik ihtiyaçlarının nasıl ortaya çıktığını, narsist kişilik özelliklerinin neler olduğunu anlatıyor. Diş Hekimi Semih Tekin gülüş tasarımının ne olduğunu ve nasıl uygulandığını, lamine tedavisinde dişe ne gibi işlemler uygulandığını, implant cerrahisinin hangi hastalar için uygulanacağını açıklıyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Emre Hayırcı premium akıllı lens hakkında bilgi veriyor.


“Hayat Güzeldir”, 27 Eylül Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

27 Eylül 2020 Pazar
SHOW, 08:15