Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi (Yeni Sezon)

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Damla Dilmen, Cemal Alp Eren ve Beril Haskırış yarışıyor. Günün ana soruları; "Büyükler ev işi yaparken mi daha çok yorulur yoksa yemek yaparken mi?" ve "Kışın karpuz yenir mi?" oluyor.


 


Aras'tan harika bir sihirbazlık gösterisi izleyeceğiniz bu bölümde, Kami'nin parkta kuşlarla yaşadığı macerayı ve derede karpuz soğutma tekniklerini dinleyecek, Uygar'ı çekimde telefonla arayan sürpriz kişiyi öğreneceksiniz.


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 31 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

31 Ekim 2020 Cumartesi
SHOW, 17:00