Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


 


Hayat Güzeldir’de bugün; İfade ve Stil Danışmanı Engin Tan kıl tekniği ile yapılan kalıcı kaşın avantajlarını, protez tırnak yaptırırken dikkat etmemiz gerekenleri, lazer epilasyonun nasıl bir işlem olduğunu anlatıyor. Fizyoterapist Gazi Sarıkaya bel ve boyun fıtığının belirtileri nelerdir, bel ve boyun fıtığından ameliyatsız kurtulmak mümkün müdür sorularını yanıtlıyor. Genel Cerrahi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Fatih Çiftçi kimlere obezite cerrahisi yapıldığı ve obezite cerrahisinin çeşitlerini aktarırken, Girişimsel Radyoloji Uzmanı Rengin Türkgüler varis hakkında bilgi veriyor. Estetisyen, Güzellik Uzmanı Serpil Kale cilt lekelerini yok etmenin en etkili çözümünü paylaşıyor.

01 Kasım 2020 Pazar
SHOW, 08:15