Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Damla Gürler, Bilge Saygın ve Ömer Faruk Elmacı yarışıyor. Günün ana soruları; " Bisiklet sürmek mi daha zordur yoksa kek yapmak mı?" ve "Denizatı sence koşar mı?" oluyor.


 


İkizlerin Afrika’dan gelen elbiselerinin hikayesini dinleyeceğiniz bu bölümde Kami öğrendiği yeni tekerlemeyle Doğa’yı oldukça zorlayacak, Aras’ın kek sevdasına çok güleceksiniz. Ali Demir’in büyüyünce ne olacağına verdiği karara çok şaşıracaksınız.


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 8 Kasım Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de

08 Kasım 2020 Pazar
SHOW, 17:00