• Canlı Yayın
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


 


Hayat Güzeldir’de bugün; Uzman Estetisyen İmren Öztürk incelme uygulamaları herkese yapılır mı, ciltteki elastikiyet kaybını önlemek mümkün müdür, güneşle birlikte gelen cilt lekelerini nasıl giderebiliriz sorularını yanıtlıyor. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik tedaviye cevap vermeyen yüksek tansiyon sorununun nasıl çözüldüğünü açıklıyor. Diş Hekimi  Özlemin Eriçyel dijital gülüş tasarımı hakkında bilgilendiriyor. İş İnsanı Volkan Sağlam maskenin hangi koşullarda ve nasıl üretilmesi gerektiğini, maskemizi ne kadar sıklıkla değiştirmemiz gerektiğini anlatıyor. Uzman Estetisyen Cemre Tahhan güzelliğe dair merak edilen soruların yanıtlarını sizlerle paylaşıyor.


 


 “Hayat Güzeldir”, 22 Kasım Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

22 Kasım 2020 Pazar
SHOW, 08:15