Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Özge Oktar Besen, Şule Karaok ve İmren Gürsoy yarışıyor. Günün ana soruları; "Bal kabağında mı daha çok bal vardır yoksa arı kovanında mı?" ve "Sadece büyükler mi yanlarında çanta taşır?" oluyor.


 


Emir'in Kız Kulesi macerasına çok güleceğiniz bölümde Duru, annesinin "Seneye de giyersin" fikrine çok üzülecek. Kami'nin ormandaki ayılarla ilgili anlattıklarıyla çok eğlenecek, Ali Demir'den harika bir darbuka şov izleyeceksiniz. Aras, "Arı mı yoksa ayı mı diyor?" anlamayan Doğa ve yarışmacılar kahkaha dolu anlar yaşayacak. 


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 22 Kasım Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de

22 Kasım 2020 Pazar
SHOW, 17:00