Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel "milföyden papatya çörek” ve “zeytinyağlı pırasa sarması” tariflerini veriyor. Estetik Dermatoloji Uzmanı Uzm. Dr. Hüray Hügül askı ile yüz germe nedir, "badem göz" ameliyatsız nasıl yapılır, cilt bakım klasiği nasıl olmalıdır sorularını yanıtlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik müdahalenin kişinin psikolojisini nasıl etkilediğini, yüz gençleştirme operasyonunun nasıl yapıldığını anlatıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan gülümseme tasarımının kişinin sosyal hayatını nasıl etkilediğini açıklarken, diş etleri fazla göründüğünde hangi yöntemlere başvurulması gerektiğini paylaşıyor.


Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

23 Kasım 2020 Pazartesi
SHOW, 08:00