Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Özlem Ergin, Murat Kaçar ve Elif Özkaya yarışıyor. Günün ana soruları; "Büyükler mi daha çok rüya görür yoksa çocuklar mı?" ve "Robotlar her şeyi yapabilirler mi?" oluyor.  


 


Aras'ın en sevdiği hayvanlarla tanışacağınız bu bölümde Kami'nin mirket taklidi ve tembel hayvanlar hakkında anlattıkları stüdyodakilere eğlence dolu anlar yaşatıyor. Uygar ise sihirli değneğiyle Doğa'yı bir robota dönüştürüyor.  


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 29 Kasım Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de

29 Kasım 2020 Pazar
SHOW, 17:00