• Canlı Yayın
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi Alev Alev 'Dizi' (Tekrar)

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Bestami Köse, Barış Zümrüt ve Ece Çamcı yarışacak. Günün ana soruları, "Kışlık yemek hazırlığını anneler mi yapar nineler mi?" ve "Çölde mi daha çok kum vardır yoksa denizde mi?" olacak.


 


Melisa'nin kendi yaptığı kuklalar ile ilgili bilgi verdiği bölümde Aras, küçük roka tarlasını gösterecek. Kami, Nasreddin Hoca fıkrası ve cevaplarıyla yine herkesi çok güldürecek. Ena, çok sevdiği cadılarla olan yeni hikayesini anlatırken, ikizlerin "Hangimiz daha uzun?" tartışmasına Doğa Rutkay Kamal son noktayı koyacak. Ela ise ileride olmak istediği yeni mesleğiyle çok şaşırtacak. 


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 24 Ocak Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

24 Ocak 2021 Pazar
SHOW, 17:00