Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Serap Cambaz, Eren Çetin Göze, Aysu Özkan yarışacak. Günün ana soruları, "Çocuklar mı daha çabuk yabancı dil öğrenir yoksa büyükler mi?" ve "Yemek yedikten sonra uykumuz gelir mi?" olacak.


Ena'nın yarışma kazandığı dansını sizlerle paylaşacağı bu bölümde Melisa, Doğa Rutkay Kamal ve yarışmacılara İngilizce öğretirken herkesi güldürecek. Kami, anlattığı fıkrayla eğlenceli anlar yaşatırken Ela, "Overlok makinesi ayağınıza geldi." metnini ezbere söyleyerek çok şaşırtacak. 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!

06 Mart 2021 Cumartesi
SHOW, 16:30