Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Batuhan Belli, Yasemin Ergün, Paşa Erdoğmuş yarışacak. Günün ana soruları, "Anneler mi daha beceriklidir yoksa babalar mı?" ve "Kurbağalar mı daha çok zıplar yoksa kangurular mı?" olacak.


Melisa, anne ve babasının evlilik hikayesini anlatırken, Doğa Rutkay Kamal'ın nasıl evlenme teklifi aldığını öğrenecek. Kami, Doğa Rutkay Kamal ve yarışmacılar ile yarışma yapacak, kimin kazanacağı büyük bir merak konusu olacak. Ena, köpeklerle yaşadığı heyecanlı günü anlatırken, Aras yeni öğrendiği şekillerle ilgili bilgi verecek. Uygar ise kokularla ilgili öğrendiklerini paylaşacak.


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!

20 Mart 2021 Cumartesi
SHOW, 16:30