Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi (Yeni Bölüm)

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


 


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


 


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


 


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Didem Özcan, Gurur Kaan Çıray, Gülşah Aydın yarışacak. Günün ana soruları, "Anneler mi daha çabuk ikna olur yoksa babalar mı?" ve "Uçan balonla şehirler arası yolculuk yapabilir miyiz?" olacak.


 


Melisa, kendi ikna yöntemlerini ve babasının, annesini nasıl ikna ettiğini anlatırken çok eğleneceksiniz. Kami, Doğa Rutkay Kamal ve yarışmacılara sorduğu bilmecelerle herkesi güldürecek. Emir ise 50. bölüm bestesiyle büyük beğeni kazanacak.


 


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!


 


“Çocuktan Al Haberi”, 21 Mart Pazar günü saat 16.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

21 Mart 2021 Pazar
SHOW, 16:30