Atatürk Havalimanı'nda panik! Unutkan yolcu polisi alarma geçirdi...
Atatürk Havalimanı'nda şüpheli bir valiz polisi alarma geçirdi. Trafik kesildi, alan boşaltıldı. Bomba imha ekipleri tam valizi fünye ile patlatacaktı ki, bakın ne oldu...
BURASI TÜRKİYE 12 Mayıs 2018 Cumartesi

Unutkan yolcu havaalanını birbirine kattı; polisi alarma geçirdi. Bomba imha ekiplerinin fünye ile patlatmasına ramak kala, valizinin anahtarı ile polisi ikna etti.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş katındaki beton bloklardan birinin üzerinde sahipsiz bir valiz fark edildi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Bölge boşaltıldı, güvenlik şeridi çekildi. Bomba imha ekipleri, valizin fünye ile patlatılması için çalışma başlattı. Ancak valizin patlatılmasına ramak kala sahibi ortaya çıktı.
Yabancı uyruklu yolcu, valizin kendisine ait olduğunu söyledi. Polisi ikna etmek için uzun süre uğraştı. Sonunda elindeki anahtarı gösterdi, valizin kilidini açması için izin verildi valizi açan yolcu, içindeki elbiseleri boşaltarak tek tek polise gösterdi. Yolcu, daha sonra valizini alarak ayrıldı. Kapatılan yol tekrar trafiğe açıldı.