Ölüm teğet geçti... Saliselerle kurtuldu!
Karşıdan karşıya geçerken ayağı mazgala takıldı; sendeleyerek yola düşen kadın başını park halindeki otomobile vurdu. O sırada geri geri gelen bir servis aracının altında kalmaktan son anda kurtuldu.
BURASI TÜRKİYE 15 Mayıs 2018 Salı

Güvenlik kamerasına yansıyan akılalmaz kaza, 7 Şubat'ta İstanbul Sarıyer İstinye'de meydana geldi. Hanife Doğan oturduğu siteden çıkıp okuldan gelen yeğenini servis aracından almak için yolun karşısına geçmek istedi. Bir süre önce kırılan ayağında bileklik olan kadın terlik giyerek yola çıktı. Hanife Doğan'ın terliği mazgala takıldı. Bir anda dengesini kaybeden kadın düşerek yolda park halindeki otomobile başını çarptı. Tam da o anda geri manevra yapan okul servisi yerdeki Hanife Doğan'ın üstüne doğru gelmeye başladı. Olayı gören bir komşusunun bağırmasıyla okul servisi son anda durdu. Çevredekiler ve servis aracının sürücüsü, Doğan'ın yardımına koştu. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. 

'ÇOK KORKTUM, HAYATIMIN SON 5 YILI GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GEÇTİ'

Olayı anlatan Hanife Doğan, "Çok panikledim çok korktum hayatımın son beş yılı gözümün önünden film gibi aktı geçti. Sağ olsun bir komşumuz olayı görünce bağırıp servisi durdurdu. Herkes çok korktu, çok panikledi. Bacaklarımı kaybedebilirdim. Belki şu an tekerlekli sandalyede olabilirdim" dedi. "Ölüm teğet geçti" diyen Doğan, "İki hafta rüyamda sürekli kazayı gördüm" diye konuştu. (DHA)