Sapık dehşeti kamerada! 12 yaşındaki çocuğu taciz etti
İstanbul'da 12 yaşındaki çocuk evinde yalnız olduğu sırada taciz dehşeti yaşadı. Komşusu, önce kapıyı zorladı; açılmayınca da pencere korkuluklarından çocuğu taciz etti. Küçük çocuk, tüm bu olanları cep telefonu ile kaydetti.
BURASI TÜRKİYE 26 Haziran 2018 Salı

12 yaşındaki çocuk evde yalnızdı, komşusu R. Y. kapıya dayandı; kapı açılmayınca pencere korkuluklarından çocuğu taciz etti. Dehşet anları çocuk tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Taciz olayı İstanbul Sultangazi'deki Esentepe Mahallesi'nde meydana geldi. 12 yaşındaki H.E. evde yalnızdı. 6 yıllık komşusu olduğu öğrenilen R. Y. küçük çocuktan kapıyı açmasını istedi. Çocuk kapıyı açmadı, korku ve panik içinde annesini aradı. Çocuğun kapıyı açmaması üzerine pencere korkuluklarına dayandı, demirleri zorladı, elini içeri uzatarak çocuğa ulaşmaya çalıştı. Ulaşamadığı çocuğu konuşarak ikna etmeye çalıştı, "Yıllardır beni tanıyorsun" dedi. Bir taraftan annesini arayan çoçuk, bir taraftan da gitmesi için R.Y.'ye yalvardı. Tacizci ısrarlıydı. Camın önünde pantolonunu indirdi, taciz etmeye devam etti.

Küçük çocuk cep telefonundaki görüntüleri, eve gelen annesine izletti. Aile, polise giderek şikayetçi oldu. Polis, zanlıyı yakalamak içi çalışma başlattı.