Çanakkale'de soygun! Hırsız çaldığı paraları saçarak kaçtı
Çanakkale'de görenleri hayrete düşürecek bir hırsız kovalamacası yaşandı. İşyerini soyarken fark edilen bir hırsız, çaldığı paraları etrafa saçarak yakalanmaktan kurtuldu. Otostopla kaçarken önünü kesen polisten de, araçtan atlayarak kaçmayı başardı.
BURASI TÜRKİYE 07 Temmuz 2018 Cumartesi

Olay, Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde yaşandı. Henüz kimliği belirlenemeyen bir hırsız, motosiklet satışı yapılan bir şirketin kasasından bin lira para çaldı. Şirket çalışanlarının kendisini fark etmesi üzerine de kaçmaya başladı. Hırsızın peşinden koşan çalışanların kovalamacasına komşu esnafı da katıldı. Yakalanacağını anlayan hırsız, bir yandan kaçarken bir yandan da çaldığı paraların bir kısmını havaya saçtı. Hırsızı kovalayanlar paraları toplamaya koyulunca da hırsız izini kaybettirdi.

Otostopla Ezine'ye gitmeye çalışan hırsızı, o sırada yoldan geçen soyulan şirketin 3 çalışanı gördü. Durumu belli etmeden hırsızı araca aldılar, polise bildirdiler. Ekipler Ezine girişinde yolu kesti; ancak polisleri fark eden hırsız, aracın kapısını açıp dışarı atladı, mısır tarlasına yuvarlanarak gözden kayboldu.