Sosyal medya bunu konuşuyor: Trudeau'nun kaşları takma mı?
Kanada Başbakanı Justin Trudeau bugünlerde kaşlarıyla gündemde... Sosyal medya takma kaş kullandığı iddiasıyla çalkalanıyor.
DÜNYA HALİ 13 Haziran 2018 Çarşamba

Yakışıklılığıyla adından söz ettiren Kanada Başbakanı Justin Trudeau, yine fiziğiyle gündemde... Konu bu kez kaşları... G7 Zirvesi'ne ev sahipliği yapan Trudeau, ABD Başkanı Donald Trump'la yaptığı görüşme sonrası kamera karşısına geçmiş, neler konuştuklarını anlatmıştı. O açıklama sırasında kaydedilen görüntüleri zirveden günler sonra gündem oldu. Zira, Trudeau'nun sol kaşının üstü altına göre çok daha seyrekti.

 

Sosyal medyada aniden bir tartışma patlak verdi: "Trudeua takma kaş kullanıyor olabilir mi?" Konuyla ilgili çok sayıda mesaj paylaşıldı. Hatta Twitter'da "Trudeau'nun kaşları" isimli bir hesap açıldı. Tartışmaya nokta koyan isim bir gazeteci oldu. Trudeau'nun kaşlarının üç farklı zamanda çekilmiş fotoğraflarını paylaşan gazeteci, Kanada liderinin sol kaşının ortasından itibaren, bir çizgi halinde seyrelmeye başladığına dikkat çekti. Bu nedenle de bazı açılardan takma kaşı varmış da düşmüş gibi göründüğünü belirtti. İddiaların odağındaki isim olan Trudeau'dan ise konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.