Fenerbahçe'de yeni hoca kim olacak?
Fenerbahçe'nin teknik direktör konusu hâlâ çözüme kavuşmuş değil. Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Damien Comolli, önümüzdeki hafta yeni hocayı belirlemek amacında...
SPOR 10 Haziran 2018 Pazar

Fenerbahçe'de başkanlık koltuğunda 1 haftayı geride bırakan Ali Koç, Sportif Direktör Damien Comolli ile birlikte yeni teknik direktörü belirlemek için yoğun mesai harcıyor. Aykut Kocaman ile yolları ayırmayı planlayan sarı-lacivertli yönetimin gündemine ilk olarak Željko Buvač gelmişti. 17 yıldır Jurgen Klopp'un yardımcılığını yapan Boşnak çalıştırıcıya kariyerinde hiç birinci adam olmadığı için tedirgin yaklaşıldı. Buvač'ın Süper Ligi tanımaması da Comolli ve Koç'un alternatif isimlere yönelmesine neden oldu.

Ali Koç'un Ersun Yanal'ı istediği iddia edilmişti. Ancak ikili arasında bir görüşme olmadığı belirtildi. Fenerbahçe'nin gündeminde 22 yıllık Arsenal kariyerini noktalayan Arsene Wenger var. Sportif Direktör Fransız Damien Comolli, vatandaşı Wenger ile birlikte Monaco ve Arsenal'de birlikte çalıştı. Comolli'nin Wenger'i ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Damien Comolli, önümüzdeki hafta yeni hocayı belirlemek amacında...