Düğün için harcadıkları para dudak uçuklattı! Zengin Hintli aile Bodrum'u tercih etti
Bodrum yine bir hint düğününe ev sahipliği yaptı. Hindistan’ın en zengin ailelerinden birinin ilçede yaptığı düğün dört gün dört gece sürdü.
YAŞAM 07 Temmuz 2018 Cumartesi

Özel uçakla geldiler dans ettiler, sabahlara kadar eğlendiler. 3 milyon dolara mal olan ve 4 gün 4 gece süren Hint düğününün bu kez adresi Bodrum'du... Görüntüler Muğla’nın Bodrum ilçesindeki beş yıldızlı bir otelden... Hindistan’ın en zengin 20 ailesinden biri olan Anıl ve Micharu Gupta, çocuklarının düğünü için Bodrum'u seçti.

Düğün için özel uçak kiralandı. Bodrum’a 250 kişilik Hintli davetli getirildi. Organizasyonla ilgili bilgi veren MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan, "Özel THY'den kiraladıkları A340 Airbus'la geldiler ve yaklaşık yüz de yardımcı personel getirdiler. Bunların otuz beş tanesi Hintli aşçı" dedi.

Hindistan'dan gelen özel aşçılar Hint mutfağına özgü yemekler hazırladı. Düğünde 3 gün boyunca tam anlamıyla görsel şölen yaşandı. Etkinliklerin ardından son gün ise sıra nikah törenine geldi. Nikah Hint geleneklerine göre kıyıldı. Din adamları eşliğinde evlilik yemini eden çift üç gün sonra dünya evine girdi. Eğlence nikah töreninden sonra da devam etti.

Davetliler Flyboard şovları ve Hint şarkıları eşliğinde gece boyu eğlendi. Organizatörler Hintli zenginlerin, Türkiye'yi tercih etmesi için yoğun bir çalışma yaptıklarını söyledi.