Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK 

Bugün fikirlerimizi ifade ederken farklı olan her şey dikkatimizi çekebilir. Bize ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğini söyleyen insanlara karşı tepkilerimizi ortaya koyabiliriz. Sıkılganlıklara karşı dikkatli olalım. Bugün Güneş, Kova burcuna geçecek. Kimliğimizde özgür, rahat ve farklı yönlerimiz ortaya çıkabilir.

KOÇ

Bugün itibarıyla kimliğinizi sosyal çevre konularında ve grupsal işlerde ortaya koyacaksınız. Organizasyonlarda bulunacak, geleceğinizi ilgilendiren işler için harekete geçeceksiniz.

BOĞA

Konuşmalarınızda, sıkılgan tavırlarınızla insanların sizi anlamasını zorlaştıracaksınız. Bugün itibarıyla kendinizi işinize yönlendireceksiniz. Toplumsal konularla ilgilenmek ön plana çıkabilir.

İKİZLER

Bugün itibarıyla geleceğinizle ilgili konu ve olaylar daha fazla öne çıkabilir. Seyahat etme isteğiniz artabilir. Özelikle işinizi büyütmek için hedeflerinizi geniş tutmanızda fayda var.

YENGEÇ

Kariyerinize yönelik adımlarda, beraber çalıştığınız insanlara karşı tepkileriniz anlık olabilir. Bugün itibarıyla kimliğinizi daha fazla ortaklaşa parasal konularda göstereceksiniz.

ASLAN

Bugün, agresif ve sıkılganlıklara açık olacaksınız. Kafanıza göre davranma isteğiniz zaman zaman beraber iş yaptığınız insanların sizi anlamakta güçlük çekmesine yol açabilir.

BAŞAK

Sevdiğiniz insanla tutkularınız ya da ortak parasal konular yüzünden fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Bugün itibarıyla iş hayatınız önem kazanıyor. Her zamankinden daha fazla çalışacaksınız.

TERAZİ

İletişimsel olarak sevdiğiniz insanla, partnerinizle anlaşmak kolay olmayabilir. Bugün itibarıyla aşk hayatınıza önem vereceksiniz. Sevdiklerinize vakit ayırmak önem kazanabilir.

AKREP

İletişime dayalı işlerinizde ya da yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili durumlarda çok çabuk tepki verebilirsiniz. Bugün itibarıyla vaktinizi daha çok evinizde geçirmek isteyeceksiniz.

YAY

Maddi konularda farklı davranma isteğiniz risk içeren işlerinizde para kaybetmenize sebep olabilir. Bu yüzden riskli işlerde, borsada yatırımda ve döviz işlemlerinizde dikkatli olun.

OĞLAK

Düşüncelerinize biraz dikkat etmelisiniz. Özellikle ailenizle olan iletişiminizde çok çabuk tepki verebilirsiniz. Bugün itibarıyla parayla ilgili konu ve olaylar önem kazanacak.

KOVA

Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Bazı düşüncelerinizde diretmemelisiniz. Kendinize olan güveniniz artmaya başlıyor.

BALIK

Özellikle parasal konularda arkadaşlarınızla birbirinizi anlamakta zorlanabilir, çabuk sıkılabilirsiniz. İsyankâr etkilerle kendi dedikleriniz konusunda fazlasıyla ısrarcı olabilirsiniz.