Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK 

Bugün oluşan Merkür-Plüton birleşimiyle, bir fikir aklımıza takılıp kalabilir. Her sorunun en derinine inmek isteyecek, yüzeysel konuşmalardan sıkılacağız. Araştırma ve çözüm isteyen her iş için olumlu etkiler altındayız. İletişimimizde başkalarını etkileyebiliriz, yalnız Merkür’ün geriliyor olması geçmişte yaşadığımız bazı sıkıntı ve sorunları takıntılarımızı artırarak yeniden karşımıza getirebilir.

KOÇ

İş hayatınızda kafanıza takacağınız bazı eski konular, patronlarınız veya beraber iş yaptığınız insanlarla olan diyaloglarınızı gerginleştirebilir. Biraz sakin olmaya çalışın ve anlık fikir değişimlerinden uzak durun.

BOĞA

Bugün biraz takıntılı ve biraz da olayların derinine inmek isteyen düşünce şekliniz seyahat, eğitim, ticaret ve yabancılarla yapılacak işlerinizde bazı sorunları karşınıza getirebilir. Olayları çok didiklememeye çalışın.

İKİZLER

Parasal konularda sıkıntı yaşadığınız bazı olayları derinine inerek araştırmak isteyebilirsiniz. Kafanıza takılan bir ödeme veya para konusu bazı sosyal işlerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

YENGEÇ

Sevdiğiniz insanın bazı sözleri, konuşmaları kafanıza takılabilir. Baskı ve yönlendirmeli konuşmalar özellikle göz önünde olacağınız sosyal ortamlarda sizi biraz zorlayabilir. Yine ortaklaşa işlerinize dikkat edin.

ASLAN

Bazı iş konuşmaları kafanıza takılabilir, olayların derinine inmek isteyebilirsiniz, bu da beraber iş yaptığınız yabancı kişilerle sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Yine iş seyahatlerinizde bazı aksiliklere açık olmalısınız.

BAŞAK

Bugün aşk hayatınızda veya çocuk ilişkinizde baskı, yönlendirme etkisine karşı dikkatli olun. Kafanıza bazı konular takılabilir ve siz bu konularda biraz düşüncesiz ve anlık tepkiler vermeye müsait olabilirsiniz.

TERAZİ

Aile ortamlarınızda güçlü ve biraz da üzerinizde etkili eski sorunlar veya konuşmalar ortaya çıkabilir. Bu konuşmalara partnerinizin veya sizin vereceğiz tepkilere bugünlerde çok dikkat etmelisiniz.

AKREP

Yakın çevrenizle yapacağınız birtakım konuşmalar sizi zorlayabilir. İş alanlarınızda da kolaylıkla bazı konuları kafanıza takmaya meyilli olacaksınız. İş ilişkilerinizi ani sıkılganlıklar ve aşırı tepkilerle bozmamaya çalışın.

YAY

Parasal konularda etkili ve güçlü davranma isteğiniz özellikle risk içeren bazı işlerinizde zorlanmalara neden olabilir. Bir yandan da bugün aşk hayatınızda farklı ve değişik tepkiler altında olabilirsiniz.

OĞLAK

Kendi istekleriniz konusundaki ısrarınız ve baskıcı konuşmalarınız, aile ortamlarınızda gerilimlere sebep olabilir. Ne siz onları üzün ne de onların sizi üzmesine izin verin. Değişimlere açık olun, sıkılganlıklardan kaçının.

KOVA

Bugün bilinçaltınıza takılan bazı obsesif düşünceler, yakın çevrenizle olan iletişiminizde sizi bir parça zorlayabilir. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı anlık ve sinirli tepkiler vermeye müsait olacaksınız.

BALIK

Bugün arkadaşlarınızla yapacağınız bazı konuşmalar, onlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir. Maddi olarak sahip olduklarınızı sorgulamaya girişebilir ve parasal konularda anlık tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz.