Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK 

Bugün saat 03.45’te Aslan burcunda bir dolunay oluşuyor. Aşk hayatımızda, eğlenceli konularda, çocuklarımızla ilgili meselelerde ve sanatsal işlerimizde önemli sonuçlar karşımıza gelebilir.

KOÇ

Dolunay aşk hayatınıza, çocuğunuzla olan ilişkilerinize, sanatsal konulara ve eğlenceli olaylara vurgu yapabilir. Sosyal ortamlarınızda fazla vakit geçirmeniz karşınıza aşkı çıkarabilir.

BOĞA

Ev, aile ve yuva alanlarınızda birtakım hassaslıklar ortaya çıkabilir. Başlattığınız işlerin karşılığını bu dolunayda alabilirsiniz. Aile hayatınızda yaşayacaklarınız iş hayatınızda dengenizi bozabilir.

İKİZLER

Akrabalarınızın hayatında duygusal temaların ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz. Kendinizi vermeniz gereken bir iş ya da seyahat sonucunda yakın çevrenize daha fazla ilgi gösterebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu dolunayda, parasal konulardaki alacak verecek dengenizi iyi korumalısınız. Enerjiniz para konularında çalıştığı için bu alanda birtakım hassaslıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

ASLAN

Hayatınızla ilgili kararların ve bazı noktalarda nihai bitişlerin önem kazandığını göreceksiniz. Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. İkili ilişkilerinizde dengeyi iyi sağlamalısınız.

BAŞAK

Dolunay, bir işin iç yüzünü ortaya çıkarabilir. İş hayatınıza daha fazla kanalize olmanız gereken bu süreçte beklenmedik olaylarla uğraşmak iş ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir.

TERAZİ

Dolunay, özel hayatınızın aktive olduğu bu günlerde sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirebilir. Arkadaşlarınızın hayatlarındaki bazı olaylar sizin kendi özel hayatınızdaki zamandan çalabilir.

AKREP

İş hayatınızda olan bir olay, duygusal olarak sizi etkileyebilir. İlginizi ve algınızı daha çok ailevi konulara yönelttiğiniz bu dönemde, iş hayatınıza önem vermek durumunda kalabilirsiniz.

YAY

Eğitimsel konularda ve seyahatle ilgili alanlarınızda yaşayacağınız bu dolunay, çok önemli konu ve kararları karşınıza çıkarabilir. Aniden bir iş seyahatine çıkmanız gerekebilir.

OĞLAK

Ortaya çıkacak bir borç veya ödeme sizi sıkıştırabilir. Bu dolunayda partnerinizin parasal durumundaki dengesizlikler, iki taraf arasında bir denge kurmanız için sizi harekete geçirebilir.

KOVA

İkili ilişkiler, evlilikle ilgili konular, taşınmayla ilgili olaylar önem kazanıyor. Bu konulardaki duygusal kararlar hızlanarak karşınıza gelebilir. Evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

BALIK

Dolunay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşiyor. İşinize çok fazla özen göstermeniz gerekebilir. İşinizdeki hassasiyet dengenizi bozabilir. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz.