Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK 

Bugün ve yarın Ay, Terazi burcunda dolaşacak. Boşaltım sistemimiz uyarılıyor. Denge unsuru hayatımızda önem kazanıyor. Astrolojide Terazi burcu böbrekleri, kalçayı, basenleri ve bel bölgesini temsil ettiğinden böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Özellikle öğleden sonraları bol su içmek faydalı olacak. Kalça, mesane, böbrek ameliyatlarından acil olmadıkça kaçınmalıyız. Evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır. Özel hayatımız gündemimizde olacak.

KOÇ

Bugün sosyal ortamlarda işbirlikçi yapınızla hareket edebilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız ve anlayışsız olabilirsiniz. Parasal konularda alacağınız destekler gününüze keyif katacak.

BOĞA

Kişisel planlarda güzel etkiler altındasınız. Geleceğe yönelik işler devrede olurken, beraber çalıştığınız insanlarla iyi anlaşacaksınız. Ortaya çıkan bir iş sizi sinirli ve anlayışsız kılabilir.

İKİZLER

Çocuğunuza ve sevdiğinize karşı anlayışlı davranabilirsiniz. Sanatsal işleriniz için önemli kişilerle dengeniz bir olabilir. Bugün, işlerinizi tamamlama ve bitirme ihtiyacınız yoğun olacak.

YENGEÇ

Ailenize veya evinize yönelik görevleriniz için bugün harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta veya birbirinize karşı hoşgörülü olmakta zorlanabilirsiniz.

ASLAN

Güzel etkiler altındasınız. Önemli işlerinizi aceleye getirmeyin. Diğer insanlardan alacağınız destek sizi güçlü kılıyor. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum sizi çok mutlu edecek.

BAŞAK

Sevdiklerinize dair harcamalarınızda gerçekçi davranmalısınız. Günlük rutin işleriniz önem kazanmaya başlıyor. Bugün, bu işlerin hepsini tek tek halletme ihtiyacı duyacaksınız.

TERAZİ

Bugün kendinizi birçok açıdan rahat ve başarılı görebilirsiniz. Ailenize karşı bazı işlerinizi aceleye getireceksiniz. Bazı konularda ailenizle yoğun anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP

Geçmişi anmak ön plana çıkabilir. Bunu yaparken kendinize ve yaşadıklarınıza haksızlık etmekten kaçının. İletişim halinde olduğunuz insanlarla bazı anlaşmazlıklarınız oluşabilir.

YAY

Bugün, dostlarınız ve arkadaşlarınızla yapılacak güzel programları devreye sokun. Maddi konularda bazı zorlanmalarınız olsa bile, değişik yerlerde bulunmaktan çok mutlu olacaksınız.

OĞLAK

Göz önünde olacağınız ortamlarda ve parasal işlerinizde üzerinizde güven olabilir. Durumları çok çabuk idare edebilirsiniz. Bazı işlerinizin kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz.

KOVA

Farklı ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Dış ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Sizi az tanıyan insanlarla olan bağlantılarınızda anlaşmazlıklar yaşamaya meyillisiniz.

BALIK

Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda karşı tarafın düşüncelerini küçümsemeyin. Ani para harcamalarından ve kafanıza göre davranmaktan kaçının. Hayata bakışınız esnek olacak.