Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK 

Bugün ilişkilerimizde yaratıcı, fedakâr ve anlayışlı yönlerimiz ortaya çıkabilir. Romantik takılmak isteyebilir, sevdiklerimize her zamankinden daha fazla zaman ayırabiliriz. Fikirlerimizdeki güçlü ve gerçekçi etkiler bazı konulara takılıp kalmamıza ve birtakım meseleleri fazlasıyla kafamıza takmamıza sebep olabilir.

KOÇ

Bugün, toplum önünde biraz takıntılı ve düşünceli olabilirsiniz. İş hayatınızdaysa yardımsever ve başkalarını düşünen yönlerinizle insanlar için birşeyler yapmak önem kazanabilir.

BOĞA

Çevrenizle beraber hareket edebileceğiniz bir gün olacak. Etrafınızdan duyacaklarınız olaylara kuşkuyla, takıntılı bir şekilde yaklaşmanıza sebep olabilir. Gelecek planlarınızı devreye sokun.

İKİZLER

Maddi konulardaki planlar için bu hafta sonundan yararlanın. Parasal konulara çözüm bulmanız için güzel alternatifler karşınıza gelecek. Sinirinizi sevdiklerinizden çıkarmayın.

YENGEÇ

Obsesif davranışlardan, şüpheli düşüncelerden kafanızı uzaklaştırın. Sevdiğiniz insanla planladığınız bir tatil ya da bir seyahat, bu obsesif düşüncelerden kolayca kurtulmanıza sebep olabilir.

ASLAN

İş hayatınızda ortaklı atılacak adımlarda kendinizi etkili bir şekilde gösterebileceksiniz. Sağlığınızla ilgili konular kafanıza takılabilir. Sinirinizi yakın çevrenizden çıkarmaktan kaçının.

BAŞAK

Sevdiğiniz insanla romantik etkileşimler altındasınız. Onun için fedakârlıklarda bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda saplantıdan uzak durun. Hislerinizi güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz.

TERAZİ

Yardımsever etkilerle, ailenizdeki sağlık konusunda sıkıntı yaşayan insanların bakımını üstlenmek isteyeceksiniz. Takıntılı davranabilir, bazı olayları kafanızda fazlasıyla büyütebilirsiniz.

AKREP

Bugün, aşk hayatınızda keyfiniz yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanla planlar yapacaksınız. Onun söyleyeceği bazı şeyler kafanıza takılabilir ve hiç olmadık yerlerden nem kapabilirsiniz.

YAY

Ailenize yardım edeceğiniz, kendinizi evinizde rahat hissedeceğiniz, önemli bir işte yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir gün olacak. Maddi anlamda kafanız bir konuya takılabilir.

OĞLAK

Bugün, daha önceden halletmeye çalıştığınız ama içinden çıkamadığınız bir konunun yeniden karşınıza geldiğini göreceksiniz. Rahat olun, bu kez çözümü kolaylıkla bulacaksınız.

KOVA

Geri planda durulan işlerde maddi anlamda başkalarına yardım edebilirsiniz. Düşünsel olarak fikir ayrılıkları, inatçılık ya da bir konunun kafanıza takılması gibi etkiler oluşabilir.

BALIK

Başka insanlara yardım etmek ve yaratıcılıkla ilgili konularda arkadaşlarınızdan destek almak için harekete geçebilirsiniz. Bugün, bir fikre takılıp kalmamaya özen göstermelisiniz.