Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK 

Bugün Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Cinsel bölgelerimiz uyarılıyor. Astrolojide Akrep burcu, seks organları ve idrar yollarını temsil ettiğinden alt bölgelerin temizliğine ve sağlığına çok dikkat etmeliyiz. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. İkili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi yönlendirebilir. Meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, dikkafalı, sert, maceraperest, akıllı, gözüpek, dikkatli ve çekici bir insansınız. Gereksiz yerlerde dikkafalı ve sert davranmaya meyillisiniz. Serüvenci bir tarafınız var ve bazen çevreniz için sizi anlamak bir hayli zor oluyor. Bu sene, iş hayatınızda çevrenizi iyi bir şekilde kullanacaksınız.

KOÇ

Bugün, ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Parasal konularda sevdiğiniz insanın sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Sezgileriniz doğru çalışacak. Sosyal ortamlarınızda birtakım anlaşmazlıklar olabilir.

BOĞA

Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sosyal çevrenizin güzel etkilerini üzerinizde hissedebilirsiniz. Başkalarının hayatına göre davranmak durumunda kalabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmazlıklara hazırlıklı olun.

İKİZLER

Bugün, tamamlamanız gereken işleriniz için harekete geçebilirsiniz. İşlerinizi keyifle toparlayacaksınız. Bir yandan normal günlük işleriniz, diğer yandan bulunmanız gereken ortamlar üzerinizde strese neden olmasın.

YENGEÇ

Çocuğunuz veya aşkınızla ilgili konularda kendinizi rahatça ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Ortaklaşa para durumunuzu gözden geçirecek ve birtakım planlar yapacaksınız. Yabancı yerlerden güzel haberler alacaksınız.

ASLAN

Birkaç gün boyunca eviniz ve ailevi konular gündeminizde olacak. Aile ortamınızda yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz. Canınızı sıkan bazı şeyler bugünden çok zevk almanızı engelleyebilir. Para harcama eğiliminiz yüksek olabilir.

BAŞAK

Yakın çevrenizle, akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan iletişiminizde onlara karşı fedakâr ve anlayışlı hareket edeceksiniz. Yapmanız gereken günlük işlerinizi gözünüzde büyütmeyin ve bugünün keyifli enerjisine yoğunlaşın.

TERAZİ

Bu pazar, parasal konularda harcama isteğiniz yüksek olsa bile kendinizi tutmanız gerekecek. Aile hayatınızda keyfiniz gayet yerinde olacak. Hafta başında yapmanız gereken işlerle ilgili konularda biraz tembel davranabilirsiniz.

AKREP

Kişisel istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket etmekle, ailenize karşı yapmanız gerekenler arasında kalabilirsiniz. Akrabalarınızdan veya kardeşlerinizden istediğiniz desteği alabilirsiniz. Aşk sizi harekete geçirebilir.

YAY

Bugün biraz isteksiz olabilir, bazı konuları kafanıza gereğinden fazla takabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların kısa planları ve teklifleri gün içinde sizi biraz yorabilir. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek.

OĞLAK

Sosyal ortamlarınız ve çevreniz aktif olacak. Katılacağınız davetlerde, organizasyonlarda veya aktivitelerde sorumlulukları farkında olmadan üstlenebilirsiniz. Maddi konulara takılmayın ve yakın çevrenizle birlikte planlarınızı devreye sokun.

KOVA

Bugün, göz önünde olmaktan büyük keyif alacaksınız. İşinize yönelik sorumluluklarınız ve koşuşturmalarınız her zamankinden daha fazla olabilir. Düşündükleriniz gerçekleşiyor. İsteklerinizi tam anlamıyla gözden geçirmeyi unutmayın.

BALIK

Seyahat ve eğitime dayalı konular gündeminizde olacak. Dış ortamlarda bulunmak hoşunuza gidecek. Değişik ortamlarda sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bugün, enerjinizi ve duygularınızı dengelemeye çalışın. Uzaklardan haberleriniz var.