Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün gökyüzünde oluşan Merkür-Satürn olumlu açısıyla fikir ve düşüncelerimizde somut adımlar atabiliriz. Bu adımlar kalıcı olabilir. Gün boyunca planlı ve programlı davranmak isteyebiliriz. Bazı önemli konuşmalarımızda ve görüşmelerimizde net ve kalıcı sonuçlar elde edebiliriz. Günün enerjisinden anlaşmalar ve görüşmeler yapmak adına yararlanmamızda fayda var.

KOÇ

Bugün, işlerinizin kalıcı fikirlerle desteklendiğini görecek ve uzun soluklu adımlar atmaya yatkın olacaksınız. Eğitim ve seyahat konuları ile grupsal işlerinizde fikirlerinizi uygulayabilirsiniz.

BOĞA

Özellikle iş hayatınızda alacağınız parasal desteklerle, sizi daha fazla harekete geçirecek fikirlerin peşinden gideceksiniz. Yeni tekniklere, yeni konulara ve yeni konuşmalara açık olacaksınız.

İKİZLER

Ortaklaşa iş konularıyla ilgili alanlarda önemli anlaşmalar söz konusu olabilir. Geleceğe dayalı işlerinizde kalıcı adımlar atabilirsiniz. Bugün, partnerinizle önemli bir konuşma yapabilirsiniz.

YENGEÇ

İş hayatınızda önemli ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Planlı hareket edecek ve işlerinizi kolayca halledeceksiniz. Ailevi konularda maddi olarak kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.

ASLAN

Aşk hayatınızda düşündüklerinizi etkili bir şekilde uygulamak önem kazanıyor. Bugün, sevdiğiniz insanla üzerinde konuştuğunuz konuları uygulamaya koyabilirsiniz.

BAŞAK

Aileniz için yapılması gerekenlerin sorumluluklarını üzerinizde hissedeceksiniz. Maddi anlamda ailenize gereken desteği göstereceksiniz. İş hayatınızda da güzel gelişmeler oluşabilir.

TERAZİ

Yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz projeleriniz kalıcı sonuçlar doğuracak işleri karşınıza getirebilir. Bu dönemde özel hayatınızda verdiğiniz sözleri yerine getirmek isteyeceksiniz.

AKREP

Bugün, aile hayatınızdaki konuşmaların karşılığını alacaksınız. Ev alım-satım konularında bazı konuşmalarınızda anlaşmaya varabilirsiniz. Huzuru ailenizin yanında bulacaksınız.

YAY

İletişim, reklam, satış ve pazarlama alanlarında kalıcı işlere imza atabilirsiniz. Bir yandan da sosyal ortamlarda sevdiklerinizle yapacağınız planlar keyfinizin artmasını sağlayabilir.

OĞLAK

Parasal konularda kalıcı anlaşmalar devreye girebilir. Kariyerinizde planladığınız bazı işleri itinayla yerine getireceksiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde keyfiniz yüksek olacak.

KOVA

Sosyal ortamlarda çevrenizden ve arkadaşlarınızdan alacağınız güçle fikirlerinizi kalıcı ve sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Geleceğe umut ve güvenle baktığınız bir dönemdesiniz

BALIK

Fikirleriniz, patronlarınız ve sizi destekleyen olgun insanlar açısından etkili olacak. Önemli bir anlaşma karşınıza gelebilir. Sezgilerinizi doğru kullanmalı, işlerinizi gizlilikle yürütmelisiniz.